BitcoinHaberler

Prof. Dr. Özgür Demirtaş Bitcoin’deki Düşüş Hakkında Konuştu! “Uyarmıştım”

Bitcoin'deki günlük kayıplar %3'e ulaştı.

Gün içerisinde 33185$ seviyesine kadar çıkmayı başaran Bitcoin sert bir satış dalgasıyla karşılaştı. Bitcoin’deki günlük kayıpların %3’e ulaşması ile altcoinler de kırmızı renge büründü. En büyük altcoin Ethereum’daki kayıplarda %5’lere ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde Grayscale’de kilitleri açılacak Bitcoinler ile ilgili konuşan Prof. Dr. Özgür Demirtaş yatırımcıları satış baskının devam edebileceği konusunda uyarmıştı.

Bitcoin’deki düşüşlerin Grayscale fonlarına yatırım yapan büyük yatırımcılardan kaynaklandığını düşünen Demirtaş, “Bitcoin düşmeseydi büyük zarar edeceklerdi bu nedenle fiyatı baskılıyorlar” demiş ve temmuz ortasına kadar fiyatın baskılanmaya devam edeceğini ifade etmişti. Demirtaş’ın paylaşımlarını sizinle paylaşmıştık. Daha detaylı incelemek için aşağıdaki haberi okuyabilirsiniz.

İlgili Haber
Prof. Dr. Özgür Demirtaş Grayscale Dosyasını Açtı! Bitcoin'i Baskılamaya Devam Edecekler!

Bitcoin’deki satışların artmasıyla birlikte Demirtaş’tan bir paylaşım daha geldi. Bugünkü satışların daha önce bahsettiği Grayscale yatırımcıları ile ilgili olduğunu aktaran Demirtaş “her şey gözlerinizin önünde gerçekleşiyor.” dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
kerem

bu adam mal saçma bi populasyonu var

Recep

ya onla ne alakası var ya. o hisseler kilitlenmeden önceydi şimdi kilitler açıldı tam tersi olmalı dediğine bakarsak

Anonim

Emtia


Başa dön tuşu