binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizQCP Capital Analistlerinden Halving Öncesi Bitcoin İçin ATH Sinyali!

QCP Capital Analistlerinden Halving Öncesi Bitcoin İçin ATH Sinyali!

QCP Capital analistleri Bitcoin fiyatının Mart sonuna kadar en az 70.000 dolara ulaşması beklediklerini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin, yatırımcıların uzun süredir beklediği atağı son günlerde yaptı ve 52.000 doları aştı.

Yatırımcılardaki risk iştahı yükselirken yeni ATH beklentisi de artamaya devam ediyor. Bu noktada Bitcoin’in performansını değerlendiren Singapur merkezli kripto para para şirketi QCP Capital, ATH için tahminlerini açıkladı.

QCP Capital analistleri, büyük Bitcoin ETF girişleri ve yükselişe yönelik türev çağrılarının ortasında, BTC fiyatının Mart ayı sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini iddia etti.

Küresel likiditenin Bitcoin ETF’lerine geri döndüğünü belirten analistler, BTC fiyatının Mart sonuna kadar en az 70.000 dolara ulaşması beklediklerini söyledi.

“Bitcoin 2 yılı aşkın bir sürenin ardından yeniden 50.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bu yükseliş spot Bitcoin ETF’lerine günde yaklaşık 500-650 milyon dolarlık etkileyici girişlerin sonrasında gerçekleşti ve bu da günlük 10-13 bin BTC satın alınmasına denk geliyor.

Bu spot girişlere ek olarak, büyük miktarda BTC alım opsiyonu satın alımı da gerçekleşti. Yalnızca bu hafta, Nisan’dan Aralık’a kadar süresi dolacak 60-80 bin dolar fiyatlı sözleşmelere 10 milyon dolara yakın prim ödendiğini gördük.

Tüm bu opsiyon verilerinin ve BTC girişlerinin etkisiyle BTC, Mart ayı sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerini kolaylıkla kırabilir.”

Bitcoin yazım esnasında 52,235 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail