Kripto HaberleriAltcoinQtum Son 24 Saatte En Çok Yükselen Kripto Para: Yüzde 30 Değer...

Qtum Son 24 Saatte En Çok Yükselen Kripto Para: Yüzde 30 Değer Kazandı

Takip et

Geçtiğimiz 2017’nin sonlarında başlayan altcoin rallisinde o dönem adından söz ettiren Qtum, ralli başlangıcında ilk ciddi değer kazanan altcoinlerden olmuştu. Yine o dönemde ciddi değer kazanması ile büyük yatırımcı toplayan Qtum, 540 milyon dolarlık piyasa hacmi ile en büyük 27. kripto para olarak karşımıza çıkıyor.

Son 24 saate bakıldığı zaman tıpkı 2017’deki ralli sezonunda olduğu gibi altcoinler arasında QTUM yine ciddi yükseliş yaşamış durumda. Yüzde 30’dan fazla değer kazanan Qtum 5.65 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bitcoin’e karşı bakıldığı zaman ise 0.000439 seviyesinde işlem gören Qtum, BTC’ye göre de yüzde 15 oranında değer kazanmış durumda.

Yükseliş Altcoinlere Etki Etmeye Başladı Mı?

Bitcoin’deki ciddi artışın dışarıdan sıcak para girişiyle değil, piyasa içindeki yatırımcıların BTC’ye geçmesi ile olduğunu daha önce açıklamıştık. Ancak bugün 13.000 dolar seviyelerine kadar yükselen BTC piyasayı yavaş yavaş hareketlendirmeye başlıyor. Ethereum’daki artış ve bazı altcoinlerin yüzde 30 oranında değer kazanması piyasaya yeni yatırımcıların girdiğinin bir habercisi.

370 milyar dolara ulaşan kripto para piyasa hacmi istikrarlı bir şekilde artmaya ve 400 milyar dolarlık önemli seviyeye doğru yaklaşmaya devam ediyor.

Qtum fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz: Qtum fiyatı

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları