Kripto HaberleriHaberlerRaoul Pal Favori Altcoinini Açıkladı! "Bu Altcoin Ethereum'dan Daha İyi Performans Gösterebilir!"

Raoul Pal Favori Altcoinini Açıkladı! “Bu Altcoin Ethereum’dan Daha İyi Performans Gösterebilir!”

Takip et

Real Vision CEO’su ve makro yatırımcı Raoul Pal, Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans göstereceğini düşündüğü altcoini Twitter hesabından yaptığı paylaşımda açıkladı.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Pal, performansıyla yatırımcıların da dikkatini çeken Solana’nın (SOL) potansiyel olarak ETH’den daha iyi performans gösterebileceğine inanıyor.

Solana’nın grafiğini inceleyen uzman isim, Solana’nın dolar paritesinde ters omuz ve baş modeli oluşturduğunu belirterek “SOL’de kesinlikle ters bir baş ve omuz modeli var gibi görünüyor.” dedi.

SOL analizine devam eden Raoul Pal, Solana’nın fiyat performansı için ifadeleri kullandı:

SOL/ETH paritesinde Solana Ethereum’a karşı yüksek bir seviyeye ulaşırsa Solana’nın başarılı olma olasılığı çok fazla.

Bu bağlamda Solana SOL/ETH paritesindeki kanalı kırdı ve düzeltti.

ETH’den daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği henüz belli değil, ancak son zamanlarda ulaştığı yüksek seviyeleri devam ettirirse büyük olasılıkla çok iyi iş çıkaracak.

Son 4 haftada SOL’de iyi long pozisyonları oluşturdum, ayrıca daha fazla ETH ekledim. SOL’deki yatırımlarım ETH’ye göre küçük miktarda ancak yine de önemli.”

Solana‘nın güçlü performans göstereceğini düşünen tek isim Raoul Pal değil. Pal gibi Lark Davis de Solana’nın yükselişini değerlendirmiş ve SOL’un kilit direnç seviyelerini aşması durumunda yükselebileceğini tahmin etmişti.

İlgili Haber
Ünlü Analist Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) İçin Sıradaki Hedefini Açıkladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları