AnalizBitcoinEthereumKripto Para

Raoul Pal, Google Arama Etkinliği Üzerinden Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) Gidişatını Değerlendirdi

Pal, kriptoda boğa beklentisinin sürdüğünü belirtti.

Real Vision Baş Yöneticisi Raoul Pal, kripto piyasasının nabzını tutmak için Google arama etkinliğini inceledi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, 894.300 Twitter takipçisine Bitcoin‘in (BTC) benimseme oranının zannedildiği kadar yüksek olmadığını zamanla artacağını belirtti. Pal’a göre Ethereum (ETH) arama etkinliği BTC’nin aksine oldukça güçlü görünüyor.

Real Vision CEO’su, merkezi olmayan finans (DeFi) Google arama etkinliğinin sabit kaldığını ancak şu anda büyümediğini söylüyor. Buna ek olarak “DeFi, uygulamasının toplam adreslenebilir pazar göz önüne alındığında zaman içinde çok daha fazla ilgi görmesi muhtemeldir. Sadece ilk mini dalgayı gördük. Bazı sihirli uygulamalar için TradFi’nin Blockchain’e girmesini bekleyin.” dedi.

Real Vision CEO’su, Web 3.0’ın aniden “dijital varlık alanı ve uygulama katmanı için her şeyi kapsayan bir terime” evrilmiş gibi göründüğünü de ekledi. Web 3.0 ve NFT‘lerin milyonlarca yeni proje ve alana ev sahipliği yapacağını belirten Pal, bu alanın gelişmesinde oldukça umutlu görünüyor.

Pal’ın Boğa Beklentisi Hala Devam Ediyor!

Öte yandan kripto piyasasında hala boğa beklentisini sürdüren Pal, makroya da önem verenler için tahvil, teknoloji ve kripto satın almaya gerçekten yaklaşıldığını iddia etti. “Daha fazlası gelecek!” diyen ünlü isim yatırımcıları sabırlı olmaya çağırdı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu