Bitcoin

Rebecca Harding: Bitcoin Kendi Sonunu Kendi Hazırladı!

CEO'dan kripto paraların düşüşü hakkında açıklama.

Coriolis Technologies’in CEO’su Rebecca Harding, kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında Bitcoin teknolojisinin kendi sonunu hazırlayan bir teknoloji olduğunu ve insanların 700 milyar doları aşan oranlarda piyasa hacmi kaybı dolayısı ile milyarlarca dolarlık yatırım zararı yaşamalarının buna bağlı olarak ortaya çıktığını açıkladı. Bitcoin konusunda yaptığı açıklamasında kripto paraların gelecekte nereye varacak ve nasıl fiyata sahip olacak olduğu konusunda açıklama yapmaya CEO, Bitcoin teknolojisinin kendi sonunu hazırlamasının ise oldukça ironik ve tehlikeli olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyat düşüşünün önceden görülemediğini açıklayan Coriolis Technologies’in CEO’su Rebecca Harding, Bitcoin’in yatırımcılarının hareketlerine ve yatırımlarına çok fazla bağlı olduğunu, yatırımcıların kripto paralardan sıkılması sonucunda ise ortaya böylesine büyük düşüşlerin çıktığını açıkladı. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin nedeninin yatırımcılar dolayısı ile olduğu kadar bunun en büyük sorumlusunun Bitcoin teknolojisinin kendisinden kaynaklı olduğunu açıklayan CEO, yatırımcılara bağlı olarak yaşanan düşüşlerin gelecekte düzelebilecek olduğunu ve tekrar aynı sorunların gelecekte yaşanmayacağının garantisi olmadığını açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki kayıplar %85’İ aştı

Coriolis Technologies’in CEO’su Rebecca Harding, kripto para fiyatlarındaki değer kayıplarının %80’i aştığı bir ortamda daha fazla düşüş olmasının imkansız olmadığını son açıklamalarında dolaylı olarak belirtti. Bitcoin yatırımcılarının alım talebinin azalarak satış talebine yüklenmesi ile piyasada milyarlarca dolarlık yatırımın silinebilecek olduğunu belirten CEO Harding, yatırımcıların hareketlerinin Bitcoin teknolojisi ile birbirlerine son derece bağlı ve çok fazla ilişkili bir olay olduğunu açıkladı.

Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlamış olan fiyat düşüşlerinde yatırımcılar 15 Kasım ve öncesindeki birkaç gün içerisinde milyarlarca dolarlık kripto para satmış ve tekrar en düşük seviyeye gelmesi beklenen Bitcoin ve kripto para fiyatlarından yatırım yaparak yıl sonunda veya gelecek yıl içerisinde çok daha fazlasını kazanabilecek olduklarını düşünmüşlerdi. Bitcoin fiyatındaki değişimler bu noktadan sonra çok büyük değişim yaşamış ve %85’i aşan oranlarda gerilemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu