AltcoinBitcoinHaberler

Reddit, Beklenen Token Programı Hakkında Yeni Adım Attı

Reddit'in token ödül programı geliştirmeleri sürüyor.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan ve oluşan trendler ile zaman zaman kripto para sektörüne bile yön veren Reddit, Ethereum tabanlı “Community Point” isimli tokenleri için yeni bir adım attı.

Reddit, Geliştirmeye Devam Ediyor

Kısa süre önce duyurulan ve insanların topluluk üzerinde aktif olmasına göre puan kazanmasını sağlayan proje, daha sonra da tokene dönüştürme imkanı sayesinde para kazanma şansı doğurdu. Aralık 2019’da duyurulan projede artık sona doğru ilerleniyor ve site geneli değişim için yeni bir bekleme listesi oluşturuldu.

Program şu an için subreddit’lerin dahili özelliği olarak kullanıma açılacak ve bütün platformda kullanılacak. Aynı Karma gibi Reddit kullanıcıları da Community Point kazanacak ve yaptıkları her katkıdan sonra ödüllendirilecek. Puan kazanma şu an beta aşamada  ve Reddit yönetimi buna karşı dikkatli olunması tavsiyesinde bulundu. Puanların alımı, satımı veya başka türlü değerlendirilmesi ise site kurallarına aykırı ilan edildi.

Community Points programının şu an Rinkeby test ağında kullanıma açıldığı ve yakında Ethereum ağının L2 çözümü Arbitrum’a geçeceği belirtiliyor. Şimdi ise Reddit buna özel bir link paylaşarak Community Points katılımı odaklı bekleme listesini yayınladı. Bu tokenlerin değerinin ise daha öncekiler gibi rekor kırıp kırmayacağı merak ediliyor. Burada kilit nokta ise bunları satmanın Reddit hesabının kapatılmasına neden olabilecek olması.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu