binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinReddit Duyurusundan Sonra Bu Altcoinlerin Fiyatı Çakıldı!

Reddit Duyurusundan Sonra Bu Altcoinlerin Fiyatı Çakıldı!

Reddit, yaklaşık üç yıllık blockchain tabanlı Topluluk Puanları programını 8 Kasım'da kapatacağını açıkladı, topluluk tokenleri çakıldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler tartışma platformu Reddit‘in yaz aylarında hizmet şartlarında yaptığı değişiklik Reddit topluluk tokenlerinde yükseliş olmasını sağlamıştı.

İlgili Haber  Reddit Güncellemesi Bu İki Altcoini Roketledi!

Ancak şimdi bu tokenler adeta çakıldı. Coindesk’in haberine göre, Reddit, yaklaşık üç yıllık blockchain tabanlı Topluluk Puanları programını 8 Kasım’da kapatacağını açıkladı.

Bu program içerik üreticileri ve geliştiricilerini teşvik etmek amacıyla kurulmuştu.

Reddit’in bu açıklamasından sonra topluluk tokenleri Moons (MOON), Bricks (BRICK) ve Donuts (DONUT) büyük düşüş yaşadı.

Reddit’in tüketici ve ürün iletişimi direktörü Tim Rathschmidt, TechCrunch’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Topluluk Puanları için gelecekte bazı fırsatlar görmemize rağmen, ihtiyaç duyulan kaynak maalesef haklı gösterilemeyecek kadar yüksekti. Kapatmaktan başka çaremiz kalmamıştı.

Bu programı kapatmamızın nedenlerinden biri, Topluluk Puanları programının başarmaya çalıştığı şeyi başaran, aynı zamanda benimsenmesi ve anlaşılması daha kolay olan çeşitli ürünleri zaten piyasaya sürmüş olmamız veya bunlara aktif olarak yatırım yapıyor olmamızdır.”

Reddit’in r/CryptoCurrency topluluğunun yerel token’ı Moons (MOOBN) bu haber sonrası yaklaşık %85 oranında düşüş yaşarken, r/Fortnite alt dizininin ödül tokeni olan Bricks (BRICK) %67 oranında; r/ethtrader alt dizininin topluluk puanlarını temsil eden token Donuts (DONUT) ise %66 düşüş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail