binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinReddit Topluluğunun Yeni Planları Bu Altcoini Uçurdu!

Reddit Topluluğunun Yeni Planları Bu Altcoini Uçurdu!

Gelen olumlu haberler Reddit tokeni MOON'un son 24 saatte %170'yi aşan yükseliş yaşamasını sağladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ABD’den gelecek enflasyon verileri öncesinde 36.500 dolar seviyelerindeki yatay hareketlerine devam ederken bazı altcoinler yaşadığı muazzam yükselişlerle dikkat çekiyor.

Bu altcoinlerden biri de Reddit tokeni Moons (MOON) oldu.

Hatırlanacağı üzere Reddit, Ekim ayında yaptığı açıklamada yaklaşık üç yıllık blockchain tabanlı Topluluk Puanları programını 8 Kasım’da kapatacağını açıklamıştı. Bu haber MOON ve diğer Reddit tokenleri Bricks (BRICK) ve Donuts’un (DONUT) büyük düşüşler yaşamasına neden olmuştu.

İlgili Haber  Reddit Duyurusundan Sonra Bu Altcoinlerin Fiyatı Çakıldı!

Ancak MOON, son 24 saatte %170’yi aşan yükseliş yaşadı. Coindesk’in haberine göre bu yükselişin arkasında bazı topluluk moderatörlerin projeyi yeniden canlandırmak ve bağımsız olarak sürdürmek için bir araya gelmesi haberleri yer aldı.

MOON topluluğu moderatör hesabı olan u/CryptoMods yaptığı açıklamada “sağlam bir yanıt aldık ve topluluk olarak Moons’un geleceğini birlikte inşa etmeye başlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu noktada önümüzdeki aylarda MOON tokenlerine değer katabilecek bir dizi gelişme planlıyoruz.” dedi.

Halihazırda kripto para borsası Kraken ve merkezi olmayan borsa SushiSwap’te aktif olarak alınıp satılabilen MOON fiyatı CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde yaklaşık %170 oranında arttı. MOON yazım esnasında 0,1413 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail