Solana

Rekor Üzerine Rekor Kıran Solana’nın (SOL) CEO’sundan Piyasa Yönü Açıklaması!

SOL CEO'su Anatoly Yakovenko, balon aşamasında olunup olunmadığını yanıtladı.

Son dönemde kripto para sektörünün en çok dikkat çeken projesi olarak görülen Solana’nın (SOL) CEO’su, rekor üzerine rekor kıran kripto para birimi ve genel olarak piyasanın durumu hakkında konuştu.

Lider kripto para birimi Bitcoin’den tutun da Binance’in kripto parası Binance Coin’e kadar bütün piyasa şu an yeniden canlandı ve yükseliş yaşıyor.

Kripto Para Sektörü Balon Aşamasında mı?

Özellikle lider kripto para biriminin 50.000 doların, Ethereum’in ise 4.000 doların üzerine çıkması, kripto para sektörü için önemli bir işaret oldu.

Bunların öncesinde ise Solana’nın neredeyse her hafta %100 yükseliş elde ederek ilerlediği biliniyor. SOL, an itibarıyla 147 doladan işlem görüyor ve son 7 gün içerisinde %67 yükseliş kaydetti. SOL fiyatı 24 saat içerisinde de %3 yükseliş elde etti ve yükselişini sürdürdü.

Ünlü CEO Anatoly Yakovenko ise bunun 2017 yılındaki gibi bir balon aşaması olmadığını düşünüyor.

Bilindiği üzere 2017 yılındaki sert yükseliş devamında düşüş getirmiş ve bu birçok kişiye göre balon olarak nitelendirilmişti.

Ünlü CEO, sektörün yine 2017’deki gibi sert düşüp düşmeyeceğini yorumladı ve şu an balon aşamasında olunmadığını vurguladı. Yeni mühendislerin, yeni geliştiricilerin sektöre girdiğini ve herkesin altyapı geliştirme ile uğraştığını belirten CEO, bunların gelecek vaat eden gelişmeler olduğunu ifade etti.

SOL fiyatının altyapısal gelişmelerden bağımsız ilerlemediğini ancak ilk hedeflerinin altyapısal gelişmeler olduğunu belirten CEO, NFT sektörünün patlamasının da daha devam edeceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu