Bitcoin

Reuters: Bitcoin Temmuz Ayından Bu Yana En İyi Performansını Gördü

Bitcoin fiyatındaki yükselmeler Reuters'in dikkatini çekti.

Reuters haber ajansı internet sitesinde yayınlanan makalesinde, kripto para birimi Bitcoin hakkında Temmuz ayından bugüne kadar en iyi performansı gördüğünü açıkladı. Temmuz ayında ortalama dengeli fiyat gösteren kripto para birimi Bitcoin’in bugün %10 değer artışından hemen sonra Temmuz ayından bu yana en büyük fiyat artışlarından birisini görmese bile en iyi dengenin kurulduğunu açıkladı. Bitcoin, bir süredir düşüş yaşamaya başlamış ve 6.400 dolar seviyesinden başlayan bu düşüşler yatırımcılar üzerinde baskıya neden olmuştu.

Bitcoin fiyatı yükselecek

Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğunu ve %13.44 değer kazanması ile düşüşün sona ermiş olabilecek olduğunu dolaylı olarak belirten Reuters haber ajansı, yatırımcıların piyasayı iyi takip ettiğini ve piyasadaki yatırımcıların yüzünün tekrar başlayan yükselişler ile yüzünü güldürmeye başladığını yazdı. Haber ajansı tarafından yayınlanan makale içeriğinin önemi ise kripto para piyasasının fiyat düşüşleri kadar yükselişlerinin de önemli olduğunu gösteriyor.

Reuters tarafından yayınlanan makale içeriğinden hemen sonra Bitcoin alımlarında artış olurken, piyasanın %10’dan daha fazla değer kazanması yatırımcılara oldukça fazla güven veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu