Haberler

Rio Karnavalı Paraların Gelişimini Tanıtacak

Rio Karnavalında paraların gelişimi gösterilecek.

Rio Karnavalı bu sene Mart ayı başında yapılacak ve bu sene paraların gelişim süreci tema olarak baz alınacak. Milyonlarca insanın izlediği ve artık bir etkinlik ve karnaval olmanın ötesinde dünyanın her ülkesinden milyonlarca insanın takip ettiği Rio Karnavalı, bu sene de kripto paralara kadar paraların gelişim sürecinin olacağı samba okulu eğitmenleri tarafından bir gösteri sunulmasına tanık olacak. Paraların yüzyıllardır gelişimini konu alacak olan ve ilk zamanlarda insanların para olarak ne kullandıklarının gösterilecek olduğu Rio Karnavalında, bugün geldiğimiz 2019 yılında artık kripto paraların kullanıldığı gösterilerek, insanların kripto paralara nasıl adapte olabilecekleri aslında tanıtılmış olacak.

Kripto paralara dayandı!

Paraların gelişimi artık insanlar için büyük önem arz etmiyor olabilir. Artık real para birimleri var ve dünya bu şekilde yönetiliyor, olası bir insan ırkının çökmesi durumuna karşılık ise insanların en güvendiği yatırım ve geçmişin ödeme aracı olan ”sarı lira” olarak bilinen ve artık altın ifadesi kulanılan altın hep yedek bir yatırım olarak insanlar tarafından saklanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu