fbpx
HaberlerXRP

Ripple 5 Önemli Ortaklık Kurdu

Ripple değerini ciddi anlamda arttıracak 5 yeni ortaklık kurduğunu açıkladı. Bugün yapılan açıklamada XVia sisteminin daha yaygın olarak kullanılması için 5 yeni ortaklık ile sistemi daha güçlü hale getirmeyi planlıyor.

XVia, finansal kuruluşların Ripple Blockchain‘ini kullanarak ödeme yapabilmelerini sağlayan bir platform.  Yapılan açıklamada XVia‘nın sadece kurumlar ve bankalar için olduğu ifade edildi. Ripple’nin bu sistemdeki amacı dünyanın dört bir yanındaki finansal işlemlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlamak.

Bütün dünyada finansal transfer işlemlerini ucuz, güvenli ve en az hata oranı ile yapmayı amaçlayan sistem için Ripple kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla şu açıklamada bulundu:

XVia ile müşterilerin yeni pazarlara daha hızlı ve verimli şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm müşterilerin yaşadığı klasik sorunlar bu sistem ile ortadan kalkıyor. Şirketler için bu avantaj beraberinde daha çok müşteriye ulaşarak pazar payını büyütmeyi getiriyor.”

Başka Ortaklıklar Da Kurulmak İsteniyor

XVia’nın anlaşmaya vardığı şirketler arasında döviz platformu FairFX, Malezya merkezli fintech kuruluşu olan UniPay, İngiltere merkezli döviz platformu Georgia, e-cüzdan sistemi olan Exchange4Free ve RationalFX yer alıyor.

Buna benzer bir çok anlaşma yapma hazırlığında olan Ripple, hiç şüphesiz son zamanlarda en çok anlaşma yapan kripto paralar arasında. Bu anlaşmaların XRP üzerindeki olumlu etkisini yakın zamanda göreceğiz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box