binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple 5 Önemli Ortaklık Kurdu

Ripple 5 Önemli Ortaklık Kurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple değerini ciddi anlamda arttıracak 5 yeni ortaklık kurduğunu açıkladı. Bugün yapılan açıklamada XVia sisteminin daha yaygın olarak kullanılması için 5 yeni ortaklık ile sistemi daha güçlü hale getirmeyi planlıyor.

XVia, finansal kuruluşların Ripple Blockchain‘ini kullanarak ödeme yapabilmelerini sağlayan bir platform.  Yapılan açıklamada XVia‘nın sadece kurumlar ve bankalar için olduğu ifade edildi. Ripple’nin bu sistemdeki amacı dünyanın dört bir yanındaki finansal işlemlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlamak.

Bütün dünyada finansal transfer işlemlerini ucuz, güvenli ve en az hata oranı ile yapmayı amaçlayan sistem için Ripple kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla şu açıklamada bulundu:

XVia ile müşterilerin yeni pazarlara daha hızlı ve verimli şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm müşterilerin yaşadığı klasik sorunlar bu sistem ile ortadan kalkıyor. Şirketler için bu avantaj beraberinde daha çok müşteriye ulaşarak pazar payını büyütmeyi getiriyor.”

Başka Ortaklıklar Da Kurulmak İsteniyor

XVia’nın anlaşmaya vardığı şirketler arasında döviz platformu FairFX, Malezya merkezli fintech kuruluşu olan UniPay, İngiltere merkezli döviz platformu Georgia, e-cüzdan sistemi olan Exchange4Free ve RationalFX yer alıyor.

Buna benzer bir çok anlaşma yapma hazırlığında olan Ripple, hiç şüphesiz son zamanlarda en çok anlaşma yapan kripto paralar arasında. Bu anlaşmaların XRP üzerindeki olumlu etkisini yakın zamanda göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail