HaberlerXRP

Ripple 500 Milyon Adet XRP’nin Kilidini Açtı!

Söz konusu olay yine birçok kullanıcının tepkisini çekti.

Ripple, bugün yaklaşık 115 milyon dolar değerindeki 500 milyon XRP’nin kilidi açtı. Whale Alert tarafından Twitter’dan duyurulan haberin XRP için bir satış baskısı oluşturup oluşturmayacağı tartışmaları da kripto piyasasındaki yerini aldı.

Her ne kadar Ripple’ın toplu XRP satışları ile kripto para biriminin fiyat eğilimi arasında net bir korelasyon olduğu söylenemese de XRP kullanıcılarının Ripple’a olan yoğun tepkisi her zaman devam ediyor. Ancak şu da var ki Ripple 2019’un dördüncü çeyreğinde son yıllardaki en az XRP satışını gerçekleştirdi ve XRP pazarındaki baskının hafiflemesini sağladı. Nitekim Ripple’ın 1 Şubat 2020 tarihinde 500 milyon XRP’nin kilidini açmasına rağmen 1-8 Şubat arasında XRP’nin fiyatı yaklaşık yüzde 18 oranında arttı.

Aslında 2020’ye gayet güzel başlayan ve yatırımcılarını memnun eden XRP, genel kripto para piyasasındaki toplu düşüşlerden etkilenmişe benziyor. An itibarı ile düşüş trendinde olan ünlü kripto değer 0.227 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu