bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerRipple Balinası Binance'e 40 Milyon XRP Taşıdı! İşte Önemli Seviyeler!

Ripple Balinası Binance’e 40 Milyon XRP Taşıdı! İşte Önemli Seviyeler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Zincir üstü verilere göre anonim bir cüzdan dünyanın en büyük ve popüler kripto para borsası Binance’ye 40 milyon XRP taşıdı.

Genelde kripto para yatırımcıları aldıkları kripto paralarını soğuk veya sıcak cüzdanlarda saklamayı tercih ederken bu anonim XRP balinası XRP’lerini büyük bir borsaya taşımayı tercih etti.

Anonim cüzdanın sahibi şuanda cüzdanında 13 milyon jeton bulundururken, taşıdığı XRP’leri büyük olasılıkla satmak için Binance’ye aktardığı düşünülüyor. Tokenlerin doğrudan satılıp satılmadığı, yada daha yüksek bir fiyat beklentisi ile satılmak üzere borsada mı tutulacağı bilinmiyor.

Söz konusu balina Binance’ye taşıdığı XRP’leri sadece bir gün önce önemli miktarda XRP bulunduran başka bir cüzdandan aldı.

Binance’nin günlük XRP işlem hacminin yaklaşık olarak 156 milyon token olduğu düşünüldüğünde XRP balinasının 40 milyon XRP’lik işlemi Binance borsasının mevcut günlük işlem hacminin yaklaşık %25’ine karşılık geliyor.

XRP’nin fiyat hareketlerine baktığımızda, önemli bir destekte olduğunu görüyoruz. Balinaların destek de değil, dirençte satmaya meyilli oldukları düşünüldüğünde, bu hamle yükseliş öncesi bir hazırlık mı sorularını da gündeme getirdi.

Ripple 1 dolar seviyesinde uzun süredir akümülasyonunu sürdürüyor. 0.8740$- 0.80$ aralığı altında gün kapanışı görmediğimiz sürece akümülasyonun devam etmesini bekleriz. Yükselişin hızlanması için 1.30$ seviyesinin kırılması gerekecek.

Önemli seviyeler için grafiği inceleyebilirsiniz.

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları