binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumRipple CEO'su Brad Garlinghouse'dan Ethereum ve XRP Açıklamaları!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’dan Ethereum ve XRP Açıklamaları!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Las Vegas'ta katıldığı etkinlikte Ethereum ve XRP hakkında açıklamalar yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fox Business’ın kripto para gazetecisi Eleanor Terrett, yaptığı açıklamasında XRP’nin arkasındaki şirket olan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse’un “dijital varlıkların geleceği” adlı konferansta yaptığı konuşmasının ayrıntılarını açıkladı.

Terrett’e göre, Ripple CEO’su açıklamasında Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını, buna ek olarak XRP’nin de bir menkul kıymet olmadığını söyledi. Garlinghouse, SEC’in ‘çok büyük yanlışta’ olduğunu belirtti ve SEC başkanı Gary Gensler’ı ‘etik olmayan bir insan’ olarak nitelendirdi.

SEC, Bitcoin dışındaki tüm kripto paraların bir menkul kıymet olduğunu ve SEC’e kaydettirilmesi gerektiğini savunuyor. Bununla birlikte daha önce Ethereum konusunda daha ılımlı bir tavır sergileyen kurum, son dönemde ETH’nin de bir menkul kıymet olduğuna dair çalışmalar yapıyor.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Bitfinex, Yüzbinlerce Kullanıcının Verilerinin ve Şifrelerinin Sızdırıldığı İddiasına Yanıt Verdi!

Bununla birlikte Garlinghouse attığı tweet’inde, Mart ayındaki XRP Gold Coast etkinliğinin yanı sıra XRP Las Vegas ve XRPL apex de dahil olmak üzere bu yıl XRP topluluğu tarafından düzenlenen etkinliklerin miktarındaki artıştan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Garlinghouse ayrıca XRP Ledger üzerine inşa edilen projeler için yeni özgün yeteneklerden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Son of a Btc

Ben taa 1492 de karaya çıkan o gemilerin….

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail