XRP

Ripple CEO’su En Kötü İhtimale Karşı Ne Yapacağını Açıkladı? XRP Değiştirilebilir mi?

Ripple CEO'su, XRP'yi gözden çıkarmış olabilir mi?

2019 yılında 10 milyar dolarlık değerlemenin üzerine çıkan Ripple, bu başarısını büyük ölçüde XRP’ye borçlu.

Bir zamanlar toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi sıralamasına kadar yükselen XRP, açılan menkul kıymet davası ile ise eski gücünü kaybetti ve dibi gördü. Ripple CEO’su ise işlerin kötü gitmesi durumunda şimdiden alternatif bir plana sahip.

ABD’de XRP’ye Alternatif Gelebilir

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davada XRP’nin menkul kıymet olduğu iddia edilmekte. Ripple bu konuda mücadeleyi henüz elden bırakmadı ve davanın en az 1 yıl sürmesi bekleniyor. Buna rağmen Ripple CEO’sunun şimdiden XRP’yi gözden çıkartan cinsten açıklamalar yaptığı görülüyor.G

Ripple CEO’su Garlinghouse kısa süre önce gerçekleştirdiği röportajında Ripple’ın XRP hakkındaki B planını da ortaya koydu. Ünlü CEO, davanın kaybedilmesi ve XRP’nin menkul kıymet ilan edilmesi durumunda sadece ABD’ye özel olacak şekilde XRP’siz devam edilebileceğini vurguladı.

XRP’ye alternatif üretilebileceğinin altını çizen Garlinghouse, kendisiyle ilgili kritik bir iddiaya ise yanıt vermedi.

SEC, Garlinghouse’ın 150 milyon dolarlık XRP satışı gerçekleştirdiğini vurgulamıştı. Garlinghouse ise bu konuda şu cevabı verdi:

Ben şu an için davadan çıkacak sonucu bekliyorum. Bu benim halka açık bir şekilde doğrulamadığım bir konu. Bu konuda gerçeklerin ortaya çıkması önemli. Şu an için hikayenin SEC cephesinden olan tarafını dinledik.”

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu