Haberler

Ripple CEO’su: ETH’yi Geçip 2. Sırada Olmamızın Bir Önemi Yok!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2. sırada olmalarının bir başarı göstergesi olmadığını açıkladı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ethereum’un sırasının 3. sıraya düşerek, XRP’nin 2. sıraya piyasa hacmi değeri ile yükselmesinin bir başarı göstergesi olmadığını ve kendilerinin bunu bir başarı göstergesi olarak görmediklerini açıkladı. Kripto para sektörünün heniz yeni olduğunu ve piyasada olan kripto para şirketlerinin ve kendilerinin amacının daha fazla ortak alanda kripto paraların olmasını sağlamak ve bu sayede başarı elde etmek olduğunu açıklayan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ”kripto para birimlerinin henüz yolun başında olduğu piyasada 2. sıraya yükselmesi XRP için veya bizim için bir başarı göstergesi değildir. Saatlik, günlük veya haftalık olarak değerledirmemek gerekir ve sürekli değişen piyasa hacmini tek bir gösterge olarak görmemek gerek” dedi.

XRP 2. sırada zaman zaman kalıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP’nin 2. sırada kalmasının başarı göstergesi olmadığını, insanlarında bunu başarı olarak görmemeleri uyarısında bulunurken, 2. sırada olmanın değişip tekrar yer değişimi olmayacak olduğuna inananlara mesaj verdi. Bitcoin 1. sırada olmayı korurken, 1. sıranın altındaki kripto paralar ise sürekli değişen fiyatlar ve piyasa hacmi karşısında değişik sıralamalarda olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu