HaberlerKripto ParaXRP

Ripple CEO’su LUNA, Tether, XRP ve Bitcoin Hakkında Konuştu!

Ripple CEO'su kripto para piyasası hakkında konuştu.

UST ve LUNA’nın çökmesi ile birlikte tüm kripto para piyasasında sert bir düşüş meydana geldi.

Yatırımcılar piyasanın ne zaman yükselişe geçeceğini merak ederken Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse kripto piyasasındaki yaşanan düşüş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yakın bir tarihte Fox Business’e konuşan Garlinghouse, Terra (LUNA) çöküşünün kripto para düzenlemelerine olan ihtiyacın artığını vurguladığını söyledi.

Garlinghouse kripto para düzenlemesi konusunda İngiltere, İsviçre ve Singapur gibi ülkelerin örnek olduğunu ve kripto para birimleri için düzenleyici bir çerçeve oluşturduğuna işaret etti.

Ripple CEO’suna Tether konusu sorulduğunda ise “tüm kripto para endüstrisinin daha şeffaf olması” gerektiğini söyledi.

“Amacım Ripple Teknolojisini Tanıtmak!”

İsviçre Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’na Ripple teknolojisini dünyanın farklı ülkelerinin maliye bakanlarına ve CEO’larına tanıtmak için katıldığını dile getiren Garlinghouse sözlerine şu şekilde devam etti:

“İlk günlerden itibaren, Ripple ve XRP topluluğu olarak kripto para alanında örnek olmaya ve örnek alınabilecek şekilde liderlik etmeye çalıştık.

Gerçekten de kripto para sektöründe daha olgun ve verimli olmaya çalıştık.”

UST ve LUNA çöküşü ile gelen son kripto para düzeltmesi hakkında da konuşan Ripple CEO’su şunları söyledi:

“Son yaşanan düşüşe rağmen Bitcoin (BTC) hala iki yıl öncesine göre önemli ölçüde daha yüksek işlem görüyor. Çünkü kripto para piyasasındaki heyecan, gerçekliğin önüne geçti.

Ayrıca kripto para piyasasında yaşanan son çöküşün temel sebebinin stablecoinler olduğunu düşünüyorum.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu