AltcoinHaberler

Ripple CEO’sundan Altcoinlerin Geleceği Hakkında Çarpıcı Açıklama

XRP'nin şirketi Ripple CEO'su altcoinlerin geleceği hakkında konuştu.

Nexo

Özellikle 2017’de Bitcoin’in ciddi yükselişinden sonra binlerce altcoin projesi piyasaya sunuldu. Binlerce kurum veya kişi tabiri caizse bu sektörün kaymağı yemek için gerekli veya gereksiz amaçlara hizmet eden birçok altcoini piyasaya sürdü. Bitcoinsistemi.com olarak daha önce birçok kez altcoinlerin yüzde 90’ının ileride yok olacağını ifade etmiştik. Benzer bir açıklama da Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’den geldi.

Altcoinlerin geleceği hakkında konuşan Garlinghouse, “İleride hayatta kalan kripto para projeleri sadece sektör için faydalı olan ve bir soruna çözüm üreten faydalı projeler olacaktır. Bunun haricindeki zamanın heyecanına kapılıp ortaya atılan birçok proje yok olacak. Bu da piyasadaki altcoinlerin yüzde 99’unun yok olacağın anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.

Zamanında kripto paraların popülerleşmesi ile 3000’den fazla kripto para projesi piyasaya sunulmuş ve çoğu hiçbir amaca hizmet etmemekle beraber sektördeki heyecan ile piyasa sürülmüştü. Bu yüzden herhangi bir altcoine yatırım yaparken her zaman projenini arkasındaki ekibe ve ne amaçla piyasaya sunulduğu gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı