Kripto HaberleriAltcoinRipple CEO'sundan Altcoinlerin Geleceği Hakkında Çarpıcı Açıklama

Ripple CEO’sundan Altcoinlerin Geleceği Hakkında Çarpıcı Açıklama

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Özellikle 2017’de Bitcoin’in ciddi yükselişinden sonra binlerce altcoin projesi piyasaya sunuldu. Binlerce kurum veya kişi tabiri caizse bu sektörün kaymağı yemek için gerekli veya gereksiz amaçlara hizmet eden birçok altcoini piyasaya sürdü. Bitcoinsistemi.com olarak daha önce birçok kez altcoinlerin yüzde 90’ının ileride yok olacağını ifade etmiştik. Benzer bir açıklama da Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’den geldi.

Altcoinlerin geleceği hakkında konuşan Garlinghouse, “İleride hayatta kalan kripto para projeleri sadece sektör için faydalı olan ve bir soruna çözüm üreten faydalı projeler olacaktır. Bunun haricindeki zamanın heyecanına kapılıp ortaya atılan birçok proje yok olacak. Bu da piyasadaki altcoinlerin yüzde 99’unun yok olacağın anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.

Zamanında kripto paraların popülerleşmesi ile 3000’den fazla kripto para projesi piyasaya sunulmuş ve çoğu hiçbir amaca hizmet etmemekle beraber sektördeki heyecan ile piyasa sürülmüştü. Bu yüzden herhangi bir altcoine yatırım yaparken her zaman projenini arkasındaki ekibe ve ne amaçla piyasaya sunulduğu gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları