HaberlerXRP

Ripple Ceo’sundan İlginç Açıklama

Kripto para birimlerinin çoğalması ve bu para birimlerinin birkaç gündür çift haneli olarak artış yaşaması uzmanların bu konu hakkında açıklama yapma gereğini ortaya çıkardı.

Kripto para birimlerinin çoğalması ve bu para birimlerinin birkaç gündür çift haneli olarak artış yaşaması uzmanların bu konu hakkında açıklama yapma gereğini ortaya çıkardı. Uzmanlar, her ne kadar artış gösteriyor olsalar da bu paraların bir kısmının önemli kazançlar sağlaması, mutlaka yatırım yapılacağı manasına gelmez diyerek, olaya farklı bir boyut getirdi. Konu hakkında açıklama yapan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse; “Kripto para birimlerinin ve tokenlerin yüzde 99’u ortadan kalkacak” dedi. Katıldığı yeni fikirler festivalinde konuşan PayPal CEO’su Dan Schulman ve Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto para kullanımı, Megabanks’ın hareketi, Blockchain teknolojisinin gelişimi ve daha birçok konu hakkında konuştu. Yaptıkları konuşmada en dikkat çekici olan konu ise Garlinghouse’un kripto para birimleri konusu için söylediği ilginç yorumdu.

Açıklamanın Altında Yatan Gerçek

Schulman Garlinghouse’un Bitcoin ve Ethereum ile diğer kripto para birimlerini bir araya getirilmesi hakkındaki sorusuna,

“Piyasada 2.000 kadar kripto para ve token yer alıyor. Ben bu paraların %99’unun ilerki yıllarda yok olacağını düşünüyorum” dedi. Açıklama sonrasında ise söylediklerinin aksine bir şey söylermiş gibi verilerin rastgele sayılardan ibaret olduğunu kabul etti.

Ripple CEO’su Bitcoin fiyatı her artış gösterdiğinde, ilginç bir yoruma imza atıyor. CEO’nun söylediği kripto para birimleri ortadan kalkacak mı, yoksa kripto para piyasaları daha fazla kitleye hitap ederek gelecek dönemlerde daha büyük bir konuma mı sahip olacak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı