XRP

Ripple CTO’sundan XRP Yatırımcılarına Uyarı Niteliğinde Açıklama!

Ripple CTO'su Schwartz, yatırımcılara satış yapma tavsiyesinde bulundu.

XRP fiyatı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan dava ile 0,17 dolara kadar gerilemişti. Borsaların XRP’yi bir bir delist etmesi bu fiyat düşüşünü hızlandırsa da XRP’nin geri dönüşü tahmin edilemeyecek kadar sağlam oldu.

XRP Fiyatı 2 Dolara İğne Attı

XRP fiyatı basın saati itibarıyla 1,9 dolar seviyesine ulaştı ve tüm zamanların rekoruna bir adım daha yaklaştı. Binance kripto para borsasında 1,92 dolardan işlem gören ve 24 saat içerisinde tek bir işlem çiftinde 4 milyar doların üzerinde hacme ulaşan XRP, %19,5 yükseliş elde etti.

XRP’nin günlerdir devam eden yükselişinden sonra ise Ripple CTO’su David Schwartz‘tan imalı bir tweet geldi. Ünlü CTO, bu tweetinin büyük ihtimalle en az popüler tweeti olacağının farkında olarak yayınladığı gönderisinde yatırımcılara satış yapmayı düşünmeleri tavsiyesinde bulundu.

Schwartz, kripto para sektöründen hayatları değiştirecek kadar kazanç elde edildiğinde yatırımcıların risklerini azaltmak ve kripto para sektörüne olan teması düşürmek için bunların birazını satmayı gözden geçirmesi gerektiğini vurguladı.

Bunun piyasaların yönü hakkında bir tahmin olmadığını ifade eden Schwartz, XRP’nin adını anmasa da birçok yatırımcı imanın buna yönelik olduğunu biliyor.

Ripple ekosisteminin önemli ismi Leonidas Hadjiloizou ise buna verdiği yanıtta BTC ve ETH rekor kırdığında Schwartz’ın böyle bir açıklama yapmadığını vurguladı. Şirketin CTO’sunun tam da XRP yükselirken böyle bir açıklama yapması ise toplulukta huzursuzluk yarattı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu