HaberlerKripto ParaXRP

Ripple Davası Nasıl Bitecek? SEC, Ripple İle Anlaşacak Mı? Ünlü Avukat Yorumladı!

Ripple davasının nasıl sonuçlanacağı konusnuda hukukçular ikiye ayrıldı.

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden hukuk savaşının sonucunu tüm kripto dünyası merakla beklerken Filan LLC’nin kurucusu Amerikalı avukat James Filan ünlü dava ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Amerikalı avukat Filan, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda tecrübelerine dayanarak SEC ile Ripple arasında yakın zamanda her hangi bir anlaşma olmasını beklemediğini söyledi.

Ripple ile SEC arasında devam eden hukuk savaşında her iki tarafın da pes etmeyeceğini bu bağlamda da anlaşma olmamasının yanı sıra davanın kısa sürede sonuçlanmayacağını belirtti.

Avukat Filan, ünlü davayı takip eden bir başka avukat Jeremy Hogan ile bu konuda aynı fikre sahip değil. Zira avukat Hogan kısa süre önce taraflar arasında bir anlaşma olacağını iddia etmişti.

Filan, ayrıca Eski SEC Kurumsal Finansman Direktörü William Hinman’ın davaya müdahil olmasının Ripple şirketi tarafından önemli görüldüğünü ve Ripple’nin bu fırsatı iyi değerlendireceğini söyledi.

Ünlü avukat bu davanın SEC ya da başka bir kuruluşu cezalandırmakla alakalı olmadığını zira Ripple’nin amacının da SEC’i cezalandırmak olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

Bir taraf, karşı tarafın kaybetmesine odaklandığında, kendi kazancını da kaybeder. Oysa ki bu dava kazanmakla alakalı. SEC veya başka biri bu süreçte zarar görürse, bunu kendileri üstlenirler. Ripple’nin amacı kazanmak ve tüm kripto piyasasının kazanmasını sağlamak ve başarılı kılmaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu