HaberlerXRP

Ripple Davasında Sıcak Gelişme!

Yargıç Phyllis J. Hamilton, davaya Ripple açısından olumsuz sonuçlanacak bir noktaya taşımış olabilir.

Ripple’ın yılan hikayesine dönen “XRP’nin menkul bir değer olup olmadığı” ile ilgili davası henüz sonuçlanmamışken 1 Mayıs’ta Bitcoin Manipulation Abatement LLC adlı bir şirket tarafından Kuzey Kaliforniya Bölge Mahkemesi’nde 2. bir dava açılmıştı. Ripple’a kendi tokenını çıkararak kurucularına ve bazı şahıslara para kazandırdığı iddiasıyla açılan bu 2. dava bir toplu dava niteliğindeydi.

Aslında her iki dava da XRP’nin menkul değer olup olmadığı konusuna dayanıyordu ve sonunda Yargıç Phyllis J. Hamilton, Ripple‘a karşı açılan davaları birleştirme kararı aldı.

Eğer söz konusu davalar Ripple aleyhinde sonuçlanır da XRP menkul bir değer ilan edilir ve Ripple’ın yaptığı ICO’lar izinsiz menkul değer satışı sayılırsa bu durum Ripple ve XRP yatırımcıları için son derece olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Şimdi herkes her zamankinden daha büyük bir ilgiyle söz konusu dev davanın sonuçlanmasını bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu