binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple Eski Direktöründen İddialı XRP Yorumu!

Ripple Eski Direktöründen İddialı XRP Yorumu!

Ripple eski direktörü Sean McBride, Dünya Bankası'nın Ripple'ın yerel kripto para birimi olan XRP'yi stablecoin olarak tanıdığını iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple‘ın XRP‘yi CBDC’ler arasında köprü para birimi olarak konumlandırma hedefi yeniden gündeme geldi.

Bu noktada Ripple destekçisi oaln Wrath of Kahneman tarafından yakın zamanda yapılan bir paylaşımda bu konu tekrardan ateşlendi.

Wrath of Kahneman’ın “Ripple hangi noktada kendi stabnlecoin’ini çıkarır?” sorusu ile başlayan tartışmaya Ripple eski direktörü Sean McBride de katıldı.

Ripple’ın kendi stabnlecoinini çıkarma konusunda var olan spekülasyonları kabul eden Sean McBride olaya farklı bir bakış açısı getirerek Dünya Bankası’nın Ripple’ın yerel kripto para birimi olan XRP‘yi stablecoin olarak tanıdığını iddia etti.

Sean ayrıca, Dünya Bankası’nın bu sınıflandırmasının Ripple ve XRP için önemli bir dönüm noktasına ve küresel finansal ortamda artan kabulüne işaret ettiğini belirtti.

Bu noktada McBride, bu durumun XRP’nin mevcut statüsünü değiştirebileceğini ve ABD’de stablecoin olarak yer alabileceğini savundu.

Wrath of Kahneman, McBride’ın cevabının ardından son olarak XRP’ye desteğini dile getirdi ve XRP’deki volatilitenin ödemeler için bir dezavantaj olmadığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail