XRP

Ripple Gelişmelere Hız Kesmeden Devam Ediyor: Ünlü Yönetici Ekibe Katıldı

Ripple yöneticilerine bir yenisi daha eklendi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan dava Ripple‘ı ciddi anlamda sarsa da blockchain devi geliştirmelere hala devam ediyor. Ripple, son zamanlarda yaptığı üst düzey işe alımlara bir yenisini daha ekledi ve Güneydoğu Asya bölgesine önem verdiğini gösterdi.

Ripple, Asya Piyasasına Odaklanıyor

Uber’in eski CBO’su Brooks Entwistle, Ripple ekibine katıldı. Entwistle, Ripple’ın Singapur içerisindeki bölgesel merkezinde çalışacak.

Entwsitle, daha önce de Goldman Sachs bünyesinde 18 yıllık bir çalışma geçmişine sahip. Goldman Sachs’i özellikle Güneydoğu Asya bölgesinde liderliğe ulaştıran ve büyümesini hızlandıran Entwistle’ın Ripple’ın yeni stratejisinin bir parçası olduğu da gözüküyor.

Ünlü yönetici, LinkedIn üzerinden yaptığı açıklamada finansal teknoloji şirketinde çalışacak olmaktan dolayı gurur duyduğunu vurguladı. Asya bölgesinde 20 yıla yakın tecrübesi olduğunu vurgulayan ünlü yönetici, Ripple’ın bölgede daha etkili bir hal alması için de çalışacağını ifade etti.

Ripple geçtiğimiz aylarda da Amazon’un üst düzey yöneticilerinden birisini ekibine kattı. Ripple’ın ABD’de direkt olarak dava tehdidi altında olması, başka piyasalara odaklanmasını sağladı ve hızlandırdı.

Ripple CEO’su daha önce yaptığı açıklamada ABD’deki dava kaybedilse bile Asya piyasalarında XRP kullanımının eskisi gibi devam edeceğini vurguladı. Şimdi Asya piyasalarına yönelik üst düzey yönetici alımlarının yapılmaya devam edilmesi de Ripple’ın B planı olarak buna odaklanacağını gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu