HaberlerXRP

Ripple İkinci Kez Fortune Dergisinde!

Fortune, Ripple'ı daha önce de beğeniyle dergide yer vermişti.

Ripple, popüler finans dergilerinden Fortune‘da ikinci kez yer almayı başararak gündemdeki yerini aldı. Bilindiği gibi Fortune, Şubat 2019’da “çalışmak için en iyi şirketler” arasında Ripple’ı da göstermişti. Dergi, bu kez Körfez Bölgesi’ndeki (San Francisco’nun Bay Area’sı) en iyi iş yerlerini sıraladığı yeni sayısında Ripple’a da yer vererek sektörün en değerli 3. kripto para birimi XRP’nin arkasındaki ismi 25. sıraya koydu. 33 bini aşkın çalışanla yapılan anket uygulamasının sonuçlarına göre 1. sırada mobil uygulama tasarımcısı Asana yer aldı.

Ripple 2019’dan Beri Birçok Aşama Kaydetti

Bilindiği gibi Ripple, sürekli büyümeye ve bünyesine yeni ortaklar kazandırmaya devam etmeyi ilke edinmiş bir şirket. Adı sık sık XRP haberleriyle gündeme gelse de ve hala XRP’nin menkul bir değer olup olmadığıyla ilgili yılan hikayesine dönen bir davası bulunsa da en değerli şirketler arasında gösterilmeye devam ediyor. 300’den fazla ortaklığı bulunan ve 250’ye yakın ABD çalışanı olan şirketin CEO’su Twitter’dan paylaştığı mesajda şunları dile getirdi: “Her gün bu inanılmaz ekibin bir parçası olduğum için alçak gönüllü olmak durumundayım. Şirketi bu kadar başarılı yapan da bu.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu