XRP

Ripple Müjdeyi Verdi: XRP Fiyatı Harekete Geçti!

XRP fiyatı yeni açıklanan müjde ile 0,60 doları zorlamaya başladı.

XRP, son 24 saat içerisinde top 10 kripto para birimi arasından en çok yükselen proje oldu. Son 24 saat içerisinde %12 yükseliş ivmesi yakalayan XRP bu sayede Polkadot’u (DOT) da geride bırakarak beşinciliğe yerleşti. XRP davasının her geçen gün daha çok yaklaştığı şu günlerde yaşanan yükselişin sebebi ise sadece bu olmayabilir.

XRP İçin Beklenen Güncelleme Geldi

Twitter üzerindeki gönderilere ve yorumlara bakıldığında XRP yatırımcılarının 22 Şubat tarihinde ilk duruşması görülecek olan davadan umutlu oldukları görülüyor. Ripple’ın attığı güncel adımlar ve davada haklılığını savunmasına bir de SEC başkanının değişmesi eklenince, XRP yatırımcılarının umutlu olması oldukça makul.

Buna karşın Ripple ekibi tarafından sürdürülen gelişmeler de XRP fiyatının yukarı yönlü hareketini desteklemekte. Ripple’ın iki numaralı ismi David Schwartz tarafından geçtiğimiz aylarda paylaşılan bir gelişme, sonunda gerçekleştirilebildi. Ripple CTO’su, Rippled yazılımının 1.7.0 versiyonunun “mükemmel sonuçlar” getirebileceğini belirtmişti ve haklı çıktı.

David Schwartz tarafından Aralık 2020 döneminde verilen müjde, yakın zamanda gerçekleştirildi. XRP Ledger ağında inanılmaz bir hız ve boyut verimliliği sağlayacak olan Rippled v.1.7 güncellemesi artık hazır.

Ripple’ın geliştirici ekibi tarafından paylaşılan blog gönderisi, bunun XRP ile ilgili %50 oranında verimlilik sağlayabileceğini vurgulamakta. XRP fiyatı da tam olarak bu haberin açıklanmasından sonra hareketlendi ve 0,60 dolar direncini zorlamaya başladı.

XRP/USD için kritik direncin ise daha önce defalarca test edilen 0,80 dolar olduğu biliniyor. Dava tarihi yaklaştıkça XRP fiyatının volatilitesi ise artabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
İsimsiz

Arkadaşlar ayın 22 sinden once kasanızın yüzde 25 i ile xrp almanızı tavsiye ederim ( bence tavan yapacak )

Ea

Ya patlatcaz yada bize patlatcaklar 😁😁

Anonim

Aynen öyle…
Küçüklerin elindekini almak büyüklerin en iyi bildikleri iş.
Sanki bu sefer gidecek gibi duruyor. Yani alamayacaklar sanki bu sefer.


Başa dön tuşu