HaberlerXRP

Ripple SEC’e Rağmen Ayakta Kalmaya Ve Büyümeye Kararlı!

Sınır ötesi ortaklıklarını artırmaya devam eden Ripple son projesiyle Orta Doğu'nun parlayan yeni yıldızı haline geldi.

Uzun süredir devam eden SEC davasının belirsizliği ile boğuşan Ripple, tüm sıkıntılara rağmen deniz aşırı ortaklık girişimlerine devam ediyor.

Ortaklarının sayısını hızla çoğaltmaya devam eden şirket son olarak Orta Doğu’daki ilk piyasa içi İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetlerini dağıtmak için uluslararası fintech şirketi Pyypl ile ortaklık yapacağını açıkladı.

Orta Doğu’yu yakın mercek altına alan Ripple’a göre Suudi Arabistan ve BAE geçen yıl yaklaşık olarak 78 milyar dolarlık havale gerçekleştirdi. MENA bölgesi dünyanın en iyi üç havale koridorundan ikisini içeriyor. Hal böyle olunca da adeta iştahı kabaran Ripple hemen kolları sıvadı ve Pyypl ile masaya oturdu. Söz konusu ortaklık projesinin BAE’de başlaması planlanıyor.

Öte yandan Amerika merkezli olmasına rağmen en büyük engellemeleri yine ABD’den yiyen şirket, sınır ötesi ülkeleri adeta bir can simidi olarak görüyor. Şirketin Orta Doğu bölgesinin ödeme devi Pyypl ile ortaklık yoluna gitmesindeki en önemli nedenlerin başında ise merkezli olan Pyypl’in Orta Doğu’ya ilaveten Afrika ve Orta Asya bölgelerine de hizmet veriyor oluşu geliyor.

Söz konusu ortaklık sayesinde çok sayıda havalenin Ripple ağında gerçekleştirilmesi ve ODL ürününün kullanılması bekleniyor. Bu da bir bakıma ödemelerde XRP’nin de kullanılması anlamına geliyor. Bu tür gelişmeler ise en çok Rippleseverleri heyecanlandırıyor çünkü şirketin her ortaklığı XRP’nin de tanınırlığını ve kullanım alanını artırıyor.

2020’de Dubai’deki bölgesel merkeziyle Orta Doğu’da daha fazla yayılma imkanı bulan Ripple, SEC’e rağmen ayakta kalarak ve gün geçtikçe güçlenerek dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yaw hergün bir haberi çıkıyor hep yerinde sayıyor ne iş

Anonim

bok buyuyo


Başa dön tuşu