XRP

Ripple (XRP) Ağındaki İşlem Hacmi Tüm Kripto Paraları Solladı

Ripple (XRP) günlük işlem hacmiyle Bitcoin ve Ethereum'u geçti. Bazı kişiler bunun olumlu olduğunu söylerken bazıları ise XRP ağına bir saldırı olabilir diyor.

Nexo

XRP işlem hacmiyle en güçlü iki rakibi Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktı. XRP Ledger ağı 4 milyona yakın bir işlem hacmi tablosu çizdi. Bu tablo tarihteki en yüksek işlem hacminin üstünde oluşuyla büyük önem arz ediyor. Bu son gelişmeyle bakışları yeniden üzerine çekmeyi başaran XRP en yakın rakipleri olan Bitcoin ve Ethereum’u günlük işlem hacminde 3 milyona yakın bir farkla geride bırakmış oldu.

XRP İşlem Hacmi – Kaynak: Bitinfocharts

XRP Ledger ağı bu kadar yüksek işlem hacmi ile karşı karşıya kaldıktan sonra hakkında birçok yorum yapılmasına sebep oldu. XRP’de son bir kaç gündür artan hacim acaba Ripple ağına bir saldırı mı var? sorularını akıllara getirdi.

İlgili Haber  Şok İddia: Ripple (XRP) Ağı Saldırı Altında Mı?

Bununla birlikte Ripple’ın Blockchain ödeme sistemi RippleNet 300’den fazla aktif müşteriye sahip olduğu biliniyor. Bazı uzmanlar yeni anlaşmalar doğrultusunda ve düşen XRP fiyatı ile beraber XRP’lerin aktarım hacimlerinin arttığını ifade ediyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı