Kripto HaberleriXRPRipple (XRP) Ağındaki İşlem Hacmi Tüm Kripto Paraları Solladı

Ripple (XRP) Ağındaki İşlem Hacmi Tüm Kripto Paraları Solladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRP işlem hacmiyle en güçlü iki rakibi Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktı. XRP Ledger ağı 4 milyona yakın bir işlem hacmi tablosu çizdi. Bu tablo tarihteki en yüksek işlem hacminin üstünde oluşuyla büyük önem arz ediyor. Bu son gelişmeyle bakışları yeniden üzerine çekmeyi başaran XRP en yakın rakipleri olan Bitcoin ve Ethereum’u günlük işlem hacminde 3 milyona yakın bir farkla geride bırakmış oldu.

XRP İşlem Hacmi – Kaynak: Bitinfocharts

XRP Ledger ağı bu kadar yüksek işlem hacmi ile karşı karşıya kaldıktan sonra hakkında birçok yorum yapılmasına sebep oldu. XRP’de son bir kaç gündür artan hacim acaba Ripple ağına bir saldırı mı var? sorularını akıllara getirdi.

İlgili Haber
Şok İddia: Ripple (XRP) Ağı Saldırı Altında Mı?

Bununla birlikte Ripple’ın Blockchain ödeme sistemi RippleNet 300’den fazla aktif müşteriye sahip olduğu biliniyor. Bazı uzmanlar yeni anlaşmalar doğrultusunda ve düşen XRP fiyatı ile beraber XRP’lerin aktarım hacimlerinin arttığını ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları