Kripto HaberleriAnalizRipple (XRP) Analizi (Yine Zararda)

Ripple (XRP) Analizi (Yine Zararda)

Takip et

Ripple (XRP) yatırımcılarını son birkaç aydır bir türlü güldürmeyi başaramadı. Yatırımcıları sürekli zarara sürükleyen ve bu zarar oranları %30’ları aşan XRP, 30 günlük analizde de iyi sonuçlar ve etkiler vermeyi başaramadı. Kripto para piyasası hacminin olağanüstü düşüş yaşaması ve bu düşüşlerin etkilerinin son derece fazla olmaya başlaması sonrasında Bitcoin fiyatlarının da azalmasının etkileri Ripple (XRP) ile diğer altcoinleri yakından vurdu.

XRP analizi, çıkardığı sonuçlar ile iyi fiyat dengesini koruyamadığını, hala %20 oranında ilk güne oranla açıkların bulunduğunu gösterirken, XRP yatırımcılarını en fazla etkileyen ve vuran konunun ise düşüşlerden ziyade fiyatın çok fazla oynak olması gösterildi.

ABD merkezli Ripple (XRP) yatırımcıları 30 günlük sürede 15 gün önce ellerinde olan yatırımları çıkarmaya başlarken, satışlar hızlandı, alımlar neredeyse XRP için durdu.

Daha iyi günler olabilir

XRP’nin dünyada en fazla ilgi gören altcoin olmasına rağmen Ethereum’da olduğundan farksız bir düşüş sergilemesi ve fiyatın sürekli olarak değişim göstermesi dolayısı ile yatırımcılar ne yapacak olduklarını ve nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda merak ve endişe ile hareket ediyorlar. Bazı yatırımcıların XRP yatırımından uzak kalmaya başladıkları, bazılarının ise daha fazla XRP yatırımında kalmak için direndikleri yönünde bilgiler ulaşırken, büyük yatırımcıların ise XRP’nin durumundan fazlası ile endişeli oldukları ve yatırımlar konusunda ne yapacak olduklarını bilemedikleri basına yansıyor.

XRP 30 günlük sürede 0.33 dolardan düşüş yaşadı

8 Ağustos tarihinde 0.35 dolar iken bugün geldiğimiz noktada 0.27 dolar seviyesine kadar gerileyen (yaklaşık yüzde 30) Ripple (XRP) fiyatının bu yönde yatırımcılara zarar yaşatması, kripto para piyasasını da etkiliyor. Sadece XRP değil, tüm altcoin fiyatlarında düşüşler olması XRP’nin fiyatının da düşmesi, daha fazla zarar görmesi ve yatırımcıların büyük ve önlemez zararlara sebep olmasına neden oluyor.

Türk yatırımcıların büyük bir kısmı kripto para yatırımında Bitcoin ve Ethereum dışında BCH’den yana tercihini kullansa da az sayıda Türk’ün XRP yatırımını da tercih ettiği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları