coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriXRPRipple (XRP) Bu Haber İle Zafere Çok Yaklaştı: Davada Yeni Tarih Belli...

Ripple (XRP) Bu Haber İle Zafere Çok Yaklaştı: Davada Yeni Tarih Belli Oldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden ve özellikle Ripple ile ilgili bilgisi ile tanınan Leonidas Hadjiloizou, Ripple avukatlarının talebi ile ilgili önemli bir karar verildiğini açıkladı.

Ripple ve SEC İçin Yeni Tarih Belli

Ripple ve Ripple yöneticilerinin avukatları geçtiğimiz haftalarda ortaya attıkları bir talep ile büyük bir tartışma yarattı. Ripple avukatları, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) daha önce Bitcoin ve Ethereum ile ilgili yaptığı araştırmanın belgelerini mahkemeye sunması gerektiğini vurgulamıştı. SEC buna şiddetli karşı çıksa da yarın konu hakkındaki her şey netlikle ortaya çıkacak.

Leonidas’ın aktardığı mahkeme evrakında yazılan bilgilere göre hem SEC’nin Ripple ve XRP’nin borsalardaki listelenmesi ile ilgili belgeleri hem de BTC ve ETH ile ilgili bilgileri sunması hakkında ilk görüşme 6 Nisan 2021 tarihinde yapılacak. Daha önce belirlenmeyen bu tarih, Yargıç Sarah Netburn’ün kararı ile belirlendi ve Ripple Labs avukatları ile SEC avukatları bu konu hakkında son itirazlarını yapacak. Telefon ile yapılacak olan duruşmada sadece SEC’nin XRP ile ilgili elindeki belgeleri sunup sunmaması konusu masaya yatırılacak.

XRP fiyatı son zamanlarda gelen olumlu haber ile beraber ise 0,60 dolar seviyesine kadar yükseldi. Şu an 6 Nisan tarihine yönelik beklenti artacak ve 6 Nisan tarihinde gelecek olası bir iyi haber, her şeyi değiştirme potansiyeli taşıyacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları