XRP

Ripple (XRP) CEO’sunun Günlerdir Merakla Beklenen Röportajı Gerçekleşti. İşte Detaylar…

Brad Garlinghouse: Merkez bankaları XRP kullanacak.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un günlerdir merakla beklenen CNN röportajı önemli ayrıntılarla gündeme geldi.

Bir süredir merakla beklenen ve ünlü CEO’nun XRP ve Ripple ile ilgili önemli noktalara temas etmesinin umulduğu röportajda Ripple hakkındaki görüşlerini dile getiren Garlinghouse, XRP’nin arkasındaki Ripple şirketini Amazon’a benzetti.

Garlinghouse, bir gün merkez bankalarının XRP kullanacaklarına inandığından söz etti ve şu an müşteri portföyü olarak ticari bankalara yöneldiklerini ancak ilerleyen zamanlarda farklı endüstri alanlarına da yöneleceklerini belirtti.

Ripple için ilk ve en önemli adımın sınır ötesi ödemeler olduğunu ve öncelikli hedeflerinin bu alanda tatmin edici bir noktaya gelmek olduğunu ifade etti.

Halka Arz Planı Yok

Ripple’ın yakın vadeli planları arasında halka arz bulunmadığını dile getiren ünlü CEO, son zamanlardaki halka arz iddialarında yanlış anlaşıldıklarını ifade ederek böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Ripple’ın MoneyGram’ın yüzde 10’luk hissesine sahip olduğunu ifade eden ünlü CEO, son zamanlarda çıkan “Ripple MoneyGram’ın tamamını satın alacak” iddialarını da reddetti ve şirket olarak rekabet değil, ortaklık kurmak niyetinde olduklarını da dile getirmekten çekinmedi.

Söz konusu röportajın videolarını röportajı gerçekleştiren Julia Chatterley’in aşağıdaki tweetlerinden izleyebilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu