HaberlerXRP

Ripple (XRP) CEO’sunun Her Açıklaması Tepki Çekiyor

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'un kripto paralarla ilgili yaptığı CNN röportajı tepki çekmeye devam ediyor.

Brad Garlinghouse 300’ün üzerinde ortaklığı bulunan ve her geçen gün değerine değer katan Ripple şirketinin söz konusu yükselişini bankalara borçlu olduğunu belirtmesi birçoklarına göre bardağı taşıran son damla oldu.

Bilindiği gibi bankalar ve büyük şirketler için sınır ötesi ödemeleri son derece basitleştiren bir yapıya sahip olan Ripple, yaptığı her yeni hamleyle gündemde yer almaya devam ederken şirketin ünlü CEO’su Garlinghouse’un kripto paraları da daha yaygın hale getiren asıl unsurun bankalar olduğunu dile getirmesi dikkat çekti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan kripto para derecelendirme kurumu Weiss Crypto Ratings (WCR), Garlinghouse’un belirttiğinin aksine bankalara ihtiyaç duyulmadığını vurguladı. WCR, kripto paraların fiziki paraların yerini alacağını ve bankalara ihtiyaç duyulmayacağını, bununla birlikte Garlinghouse’un belirttiği gibi regülasyonların halihazırda önemli olduğunu onayladı.

Kurum ayrıca Ripple CEO’su ve şirketinin bankalara ihtiyaç duymuş olabileceğini belirten kinayeli bir üslup takınmaktan da geri durmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu