AnalizXRP

Ünlü Analistten Korkutan Ripple (XRP) İddiası: “Fiyat Sıfırlanacak!”

Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren ünlü analist XRP için şok iddialarda bulundu. İşte detaylar...

Ripple (XRP) son zamanlarda ciddi sıkıntılar ile boğuşuyor. Her geçen gün yatırımcısını biraz daha üzen ve son yılların en düşük seviyelerine gerileyen XRP, an itibarı ile 0,226 dolar fiyatı ile işlem görüyor.

Swell 2019 etkinliğinden beri istikrarlı bir şekilde düşüş eğilimi gösteren Ripple şirketinin kripto parası XRP, bu hareketlerinden sonra birçok analistin sert yorumları ile karşılaştı.

“XRP Dibi Görecek”

Başarılı yorumları ile adından söz ettiren ünlü ekonomist Alex Krüger, geçtiğimiz saatlerde XRP hakkında değerlendirmelerde bulundu. XRP’nin daha da düşeceğini ve birkaç ay sonra fiyatının dibe vuracağını ifade etti.

Ripple (XRP) için bir düşüş trendi çizgisi çizen Krüger, XRP fiyatının önümüzdeki Şubat ayında neredeyse sıfırlanacağını öngördü.

Bu öngörüsü ile birçok kişinin tepkisini çeken Krüger, bazı kesimlerden ağır eleştiriler aldı. Krüger’in çizdiği trend çizgisinin yanlış olduğunu ve XRP fiyatının asla sıfırlanmayacağını ifade eden bir grup analist, Krüger’e bu yorumundan dolayı tepki gösterdi.

Son zamanlarda ciddi sıkıntılar yaşayan ve son yılların en düşük seviyelerini gören XRP, bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir grafik çizecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu