Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) İngiliz Bankası İle Ortaklık Kurdu!

Ripple (XRP) İngiliz Bankası İle Ortaklık Kurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İngiliz Bankası HSBC Group’un Riyad merkezli kolu olan Saudi British Bankası (SAAB), kurumsal müşterileri için Ripple’ın blokchain teknolojisinden yararlanacağını duyurdu.

SAAB, ABD’de bulunan kurumsal müşterilerinin anında USD ödemelerini gerçekleştirmesi için Ripple tarafından desteklenen blockchain ödeme teknolojisini kullanmaya başladı.

Banka daha önce de Ripple teknolojisinden yararlanarak Hindistan ve Sri Lanka’ya havale koridorları başlatmıştı.

MENA’daki RippleNet Genel Müdürü Brooks Entwisle, SAAB ile kurulan ortaklığın genişlemesinin, bölgedeki şirketlere ve tüketicilere fayda sağlayacağını belirtti.

SABB Kurumsal ve Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Majed Najm ise Ripple ile ortaklıkları için şunları söyledi:

“SABB, en son teknoloji çözümlerini benimsemede, en iyi bankacılık hizmetlerini sunmada ve müşterilerimiz için zamandan ve emekten tasarruf sağlayan çözümleri uyarlamada her zaman ön saflarda yer aldı.

Amacımız, banka müşterilerinin hedeflerine ulaşmadaki lider konumumuzu ve SABB’nin Birleşik Krallık’taki lider küresel banka olma vizyonunu desteklemek.”

Ripple şirketinin Orta Doğu bölgesinde ticari faaliyeti geçen yıla göre beş kat artış gösterdi. Bu bağlamda Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Orta Doğu bölgesinin Ripple şirketi için en hızlı büyüyen bölgesi olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları