HaberlerXRP

Ripple (XRP) İş İmkanlarını Artırmaya Devam Ediyor

Şirket başta ABD olmak üzere Sao Paulo, Brezilya ve Singapur gibi birçok ülkede personel arayışı içinde.

Sürekli büyüme odaklı şekilde hareket eden Ripple şirketi, yeni projeler geliştirdikçe farklı pozisyonlar için yeni iş imkanları sunmaya devam ediyor. Şirketin üst düzey yöneticilik için alım gerçekleştirmek istediği son pozisyon XRP odaklı para toplama ve geliştirme kolu olan Xpring ile alakalı. Xpring’in deneyimli ve girişimci bir ürün pazarlama lideri aradığını belirten şirket, pazarlama liderinin yanı sıra üst düzey alt yapı mühendisinden ürün yönetimi üst düzey yöneticisine kadar toplam dokuz farklı pozisyon için nitelikli eleman arayışı içerisinde.

Dünya çapında yeni iş ilanları açan Ripple şirketi merkezi XRP ekosistemini ve XRP destekli sınır ötesi ödemeler ürünü İsteğe Bağlı Likiditeyi (ODL) geliştirme hedefini konumlandırmış durumda. Şirket başta ABD olmak üzere Sao Paulo, Brezilya ve Singapur gibi birçok ülkede personel arayışı içinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu