binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple (XRP) Japonya ve Güney Kore İçin Dev Hamlesini Açıkladı!

Ripple (XRP) Japonya ve Güney Kore İçin Dev Hamlesini Açıkladı!

Ripple, teknoloji devi Japonya ve Güney Kore'de XRP Defterini tanıtmayı amaçlayan yeni bir fon başlattığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC ile hukuksal mücadelesi devam eden Ripple, ABD dışında gelişmeye devam ediyor. Bu noktada son gelişme Japonya ve Güney Kore için geldi.

Ripple, Asya-Pasifik bölgesindeki varlığını genişletme hedefi doğrultusunda, teknoloji devi Japonya ve Güney Kore’de XRP Defterini tanıtmayı amaçlayan yeni bir fon başlattığını duyurdu.

Ripple, başlatılan fonun kurumsal ortaklıklar, geliştirici hibeleri, başlangıç yatırımları ve topluluk büyümesini desteklemeye ayrılacağını belirtti.

Açıklamada fonun Japonya ve Güney Kore’ye yönelik Mart 2022’de duyurulan 1 milyar XRP taahhüdünün bir parçası olarak geliştiricilere finansal, teknik ve ticari destek sağlamayı hedeflediği belirtildi.

Ripple Stratejik Girişimler Başkan Yardımcısı Emi Yoshikawa şunları söyledi:

“Bu fonun lansmanı, Ripple’ın Japonya ve Güney Kore’nin blockchain inovasyonu için önemli bölgesel merkezler olma potansiyeline olan güçlü inancının bir kanıtıdır.

Bu aynı zamanda yerel XRP Ledger topluluklarında yeniliği teşvik etme konusundaki sarsılmaz kararlılığımızın da altını çiziyor ve bu fonun bu canlı pazarlardaki dönüştürücü etkisini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail