HaberlerXRP

Ripple (XRP) ODL’si Rekora Doymuyor!

XRP, ODL koridoru sayesinde her geçen gün kullanım alanını genişletiyor.

Her geçen gün artırdığı ortak sayısıyla ve yeni yatırımlarla sektörün parlayan yıldızı olmayı sürdüren Ripple’ın en son ortaklığı MoneyGram şüphesiz XRP’ye en çok getiri sağlayanlardan. Bu ortaklık sayesinde XRP, likiditesi bakımından Filipinler’de rekor üstüne rekor kırıyor.

Bilindiği gibi sınır ötesi ödeme şirketi MoneyGram bir Ripple ürünü olan ODL’den yararlanıyor ve XRP’yi de ödeme işlemlerinde sıklıkla kullanıyor. Filipinler’deki ODL sistemi Coins.ph kripto borasında işlem görüyor.

İsteğe Bağlı Likidite (ODL) sayesinde elde edilen başarılarda en son rekoru Filipinler ödeme koridoru kırmış durumda. Bölgedeki XRP/PHP likiditesi an itibarı ile 6.041.940’a erişti bile. Üstelik tek rekor bu da değil, Avustralya’da da yeni rekorlar kapı görünüyor.

Söz konusu rekorların Ripple şirketinin değerine değer katması bir yana XRP’nin de kullanım alanını ve tanınırlığını önemli ölçüde etkiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu