HaberlerXRP

Ripple (XRP) Ortağı MoneyGram Dijital Dönüşüm Konusunda Ciddi Adımlar Atmaya Devam Ediyor

MoneyGram, Google ve Amazon'la Voltran oluşturma yolunda!

MoneyGram bir süre önce Ripple (XRP) şirketi ile anlaşarak sınır ötesi ödeme işlemleri için bir Ripple hizmeti olan ODL aracılığıyla Meksika pezosu içeren tüm sınır ötesi işlemlerinin yüzde 10’unu XRP ile gerçekleştirdiğini açıklamıştı. MoneyGram bu sayede sınır ötesi ödeme işlemlerini klasik ödeme yöntemlerinden çok daha hızlı ve düşük maliyetlerle yapma imkanına erişmişti.

Dijital dönüşüm konusunda ciddi kararlar alan ve bu anlamda yoluna emin adımlarla devam eden MoneyGram, işlemlerini daha da hızlı hale getirmek için Google Cloud ve Amazon Web Services’tan (AWS) yararlanma yoluna gidecek. Dijital dönüşümünü bu yeni çoklu bulut stratejisi ile devam ettirme kararı alan MoneyGram, söz konusu yeni girişimi sayesinde şirketin operasyonlarını düzene koymasını sağlarken sınır ötesi ödeme işlemlerinin maliyetini çok daha önemli ölçüde azaltmış olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu