Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) Sahipleri "Spark Token (FLR) Airdrop"unu Ne Zaman Alacak?

Ripple (XRP) Sahipleri “Spark Token (FLR) Airdrop”unu Ne Zaman Alacak?

Takip et

XRP topluluğunun geçen seneden beri beklediği FLR airdropu ile güncel bir açıklama yapıldı.

Hatırlanacak olursa airdrop haberinin Aralık 2020’de duyurulmasından bu beri XRP yatırımcılarının bekleyişi sürüyordu. Dağıtım birçok kez ertelendi.

Spark (FLR) belirteçlerinin Ripple (XRP) sahiplerine airdrop dağıtımındaki gecikmenin nedenlerini masaya yatıran Flare Network CEO’su Hugo Philion, projenin sorunsuz ilerlemesi için yapılan yükselmeden bahsetti.

Projenin FLR belirteçleriyle uygun XRP sahiplerine geçmeden önce kanarya ağı “songbird”ü yükselttiğini belirten Philion’a göre Mart 2022’nin sonundan önce tamamlanması beklenen yükseltme, Flare Network’ün lansmanının önemli bir aşamasını oluşturuyor.

Ancak her şeyin sorunsuz gitmesini sağlamak beklenenin üzerinde bir zaman almış görünüyor. CEO,

Flare lansmanından önce gereken son 2 protokol [Songbird] ile Flare lansmanına devam etmemize izin verecek. Flare lansmanı için tam bir yol haritası önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

dedi.

Hatırlanacak olursa 12 Aralık 2020 TSI 00:00’da anlık görüntü tarihinde çeşitli borsalardaki hesaplarında XRP tutan Ripple yatırımcıları toplamda 100.000.000.000 Spark token almaya hak kazanmıştı.

Çoğu XRP sahibi FLR tokenlarının dağıtım sürecinden memnun görünmese de Flare Network, sürecin kripto para birimi üzerindeki olumsuz etkileri önlemek için tasarlandığını iddia ediyor.

Öte yandan Philion, projenin yaklaşan airdrop gereksinimlerini karşılamak için en büyük borsalarla iletişim kurduklarını söylüyor. Coinbase’in Flare Network’ün token dağıtım sürecini destekleme planlarını hatırlatmakta yarar var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları