HaberlerXRP

Ripple Yeni Ortaklığını Duyurdu! ABD Dışındaki Büyüme Devam Ediyor!

Ripple, SEC'e rağmen yeni ortaklıklar kurmaya devam ediyor.

ABD’de yasal sorunlarla mücadele eden San Francisco merkezli kripto para şirketi Ripple Asya ve Orta Doğu’da büyümeye devam ediyor. Daha ucuz ve daha hızlı sınır ötesi ödeme sistemleri sunan şirket yeni anlaşmalarla ABD dışındaki ortaklıklarını artırıyor.

Son olarak, sınır ötesi işlemlerde ticari ödeme ve mobil ödeme hizmeti sunan Tranglo, Ripple ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık Ripple’ın Mart 2021’de Tranglo’nun %40 hissesini alma niyetini açıkladıktan sonra geldi.

Tranglo tarafından yapılan açıklamada Ripple’ın Asya’da büyüyen pazarına ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

“Asya Pasifik’teki her ülkenin kendi para birimine ve benzersiz ödeme altyapısına sahip olması nedeniyle, ödeme ortamı oldukça parçalıdır ve birlikte çalışabilirlikten yoksundur. Bununla birlikte, Asya Pasifik, yıldan yıla %130 büyüyen işlemlerle RippleNet için en hızlı büyüyenlerden biri olmaya devam ediyor bölgedeki birçok KOBİ, fintech ve ödeme hizmeti sağlayıcısı sınır ötesi ödemelerle ilgili mevcut zorlukları çözmeye çalışıyor.”

Tranglo Group CEO’su Jacky Lee ise şunları söyledi:

“Köprü para birimi olarak XRP’yi kullanarak yerel ve bölgesel destek altyapısını başarıyla birleştirdik. ODL ve RippleNet ile ortaklarımız daha sorunsuz bir ödeme deneyimi bekleyebilir. Özellikle Asya Pasifik’te adil ve erişilebilir finansal hizmetler sunma misyonumuz doğrultusunda bu tür işbirliklerinin daha da artmasını bekliyoruz.”

Ripple haber saatimiz itibariyle 1.13$’dan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu