fbpx
XRP

Ripple tekrar 0.58 dolar!

Ripple fiyatı tekrar 0.58 dolar seviyesine yükseldi. Yatırımcılarına bir süredir 0.60 dolar seviyesine ulaşıp ulaşamayacak olduğu konusunda tereddütler yaşatan XRP’nin bu denli artışlarını sürdürüyor olması ise piyasada güven verici adımlar olarak değerlendirilmeye başlandı.

Ripple’ın 0.60 dolar seviyesini test edip etmeyecek olduğunun önemi ise 1 dolar seviyesine yükselmesi ile ilgili beklentilerin tamamının 0.60 dolardan geçiyor olması ve 0.60 doların bu yönü ile büyük önem arz ediyor olması gösteriliyor. Bitcoin’den hemen sonra dün 2. sıranın baştacı olarak görünen Ripple, daha sonra Ethereum piyasa hacminin artması ile gerilemiş ve tekrar 3. sıraya geri dönmüştü.

Neden önemli?

XRP‘nin bu kadar fazla önemli olmasının nedeni piyasada en büyük 3. kripto para birimi olmasından dolayı kaynaklanıyor. İnsanların tercih yaparak en büyük 3 kripto para biriminden bir tanesine tercih yapması ve bu tercihleri sırasında daha çok ilk 5 kripto para tercih ediliyor ve bununla ilgili yatırımcılar güvendiklerinden dolayı ilk 5 arasından tercih yaptıklarını belirtiyorlar. Nadirende olsa diğer kripto paralara yatırımlarının bir kısmını paylaştıran yatırımcılar yok değil.

*Ripple fiyatları anlık olarak değişim gösterebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box