binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriXRPRipple tekrar 0.58 dolar!

Ripple tekrar 0.58 dolar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple fiyatı tekrar 0.58 dolar seviyesine yükseldi. Yatırımcılarına bir süredir 0.60 dolar seviyesine ulaşıp ulaşamayacak olduğu konusunda tereddütler yaşatan XRP’nin bu denli artışlarını sürdürüyor olması ise piyasada güven verici adımlar olarak değerlendirilmeye başlandı.

Ripple’ın 0.60 dolar seviyesini test edip etmeyecek olduğunun önemi ise 1 dolar seviyesine yükselmesi ile ilgili beklentilerin tamamının 0.60 dolardan geçiyor olması ve 0.60 doların bu yönü ile büyük önem arz ediyor olması gösteriliyor. Bitcoin’den hemen sonra dün 2. sıranın baştacı olarak görünen Ripple, daha sonra Ethereum piyasa hacminin artması ile gerilemiş ve tekrar 3. sıraya geri dönmüştü.

Neden önemli?

XRP‘nin bu kadar fazla önemli olmasının nedeni piyasada en büyük 3. kripto para birimi olmasından dolayı kaynaklanıyor. İnsanların tercih yaparak en büyük 3 kripto para biriminden bir tanesine tercih yapması ve bu tercihleri sırasında daha çok ilk 5 kripto para tercih ediliyor ve bununla ilgili yatırımcılar güvendiklerinden dolayı ilk 5 arasından tercih yaptıklarını belirtiyorlar. Nadirende olsa diğer kripto paralara yatırımlarının bir kısmını paylaştıran yatırımcılar yok değil.

*Ripple fiyatları anlık olarak değişim gösterebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail