blank
HaberlerXRP

Ripple’dan Dikkat Çeken 2021 Açıklamaları: Ortaklıklar Artacak mı?

Ripple, 2021 yılına yönelik planlarını açıkladı.

ABD’nin blockchain devi Ripple, dava nedeniyle 2021 yılında çok ciddi darbeler aldı ancak hala yoluna devam ediyor. Ripple’ın kripto para birimi XRP ilk başta dava nedeniyle sert düşse de devamında neredeyse 2 dolara ulaştı.

Ripple yöneticileri ise şimdi 2021 yılının çok daha iyi geçebileceğine yönelik yeni açıklamaları ile gündemde. Ripple tarafından düzenli olarak yayınlanan Ripple Drop bülteni, bu sefer ortaklıklara ve büyüyen Ripple ekosistemine ışık tuttu.

RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla tarafından yayınlanan gönderide, sadece 2020 yılında Ripple ağında üç milyondan fazla işlem yapıldığı ve Asya-Pasifik, Orta Doğu/Kuzey Afrika, Avrupa, Latin Amerika ve son olarak Kuzey Amerika’nın işlemlerde yer aldığını belirtti. Bunlara liderlik edenin ise %35 ile Asya-Pasifik olduğu görülüyor. Ripple yöneticisi, bu kapsamda 2021’in ortaklıklarla dolu olacağını da vurguladı.

Ripple İçin NFT Çalışmaları Sürüyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse haftalar önce yaptığı açıklamada da en büyük pazarlarının Asya-Pasifik olduğunu vurgulamıştı. RippleX Genel Müdürü Monica Long ise bültenin en çarpıcı açıklamalarından birisini yaptı. Long, 2021’de şirketin odaklanacağı noktanın XRPL geliştirici topluluğunu arttırmak ve DeFi uygulamalarını Ripple ağına getirmek olduğunu ifade etti.

Bilindiği gibi DeFi ekosisteminin yol başçısı Ethereum olarak biliniyor. Genellikle DeFi projelerinin hepsi ETH ağında hizmet veriyor ve bu sebeple ETH ağı en popüler ağ olma unvanını elinde bulunduruyor.

XRPL ağına kısa süre önce gelen Hooks güncellemesinin test sürecini bitirmesi, gerçekten de XRP yatırımcılarının DeFi çılgınlığından faydalanmasını sağlayabilir. NFT’lerin önemine değinen Long, XRP ağının bundan eksik kalmayacağını da vurguladı.

Şirketin 2021 planları arasında ise merkez bankası dijital para birimleri de yer alıyor ve Long bu konuda çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu