blank
HaberlerKripto ParaXRP

Ripple’dan Kan Ağlayan Piyasada Müjde Haber: Yeni Ortaklık Açıklandı

Ripple'dan yeni müjde!

Kripto para piyasalarının kızıla boyandığı günde Ripple’ın verdiği haber ise XRP’nin tutunmasını sağladı. XRP, son 24 saat içerisinde sadece yüzde 4,5’lik düşüş ile aslında en iyi performans gösterenlerden birisi oldu. XRP fiyatının bu performansının arkasında ise Ripple’ın verdiği müjde yer alıyor olabilir.

Ripple’dan Mısır Ulusal Bankası Müjdesi

Ripple, Mısır’ın en büyük bankası olan Mısır Ulusal Bankası ile ortaklık imzaladığını duyurdu. Mısır Ulusal Bankası’nın yanı sıra LuLu International Exchange ile de ortak bir çalışma yapılacağı vurgulandı. İki yeni ortak da RippleNet üzerinden işlem yapacak ve Mısır’ın ödeme kanalına odaklanacak.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli LuLu’nun burada aracı hizmeti sunacağı ve Mısır ile Birleşik Arap Emirlikleri arasındaki ödeme kanalına yardımcı olacağı belirtildi. Özellikle dünyanın en zengin ülkelerinden birisi olan BAE ile dünyanın en yüklü havale kanallarından birisine sahip olan Mısır’ın direkt olarak Ripple’ı tercih etmesi büyük bir gelişme. Sınır ötesi ödemelerde Ripple’ın hizmetlerini kullanacak olan ikili, bu sayede insanların çok daha ucuza ve hızlı işlem yapabilmesini sağlayacak.

Ripple, kendisine karşı açılan menkul kıymet davasından sonra Asya-Pasifik bölgesindeki gelişmelere önem vermişti. Şimdi atılan adım ise sadece bu bölgenin değil başka bölgelerin de öncelikli hale getirildiğini göstermiş oldu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu