binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple'dan (XRP) Türkiye İçin Yardım Çağrısı!

Ripple’dan (XRP) Türkiye İçin Yardım Çağrısı!

Ripple'dan yardım çağrısı geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kahramanmaraş merkezli depremin oluşturduğu tahribatı en aza indirmek ve depremzedelerin yaralarını sarmak için başlatılan yardım kampanyaları devam ediyor.

Bu süreçte pek çok kripto para projesi Türkiye’de depremzedelere ulaştırılmak üzere bağış yaptıklarını açıkladı.

Bu konuda son hamle Ripple’dan geldi. Türkiye’de de oldukça fazla yatırımcısı bulunan Ripple, Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere yardım etmek için 1 milyon dolarlık taahhütte bulundu.

Bir yardım kuruluşu aracılığıyla yardım toplayacak olan Ripple, ilk aşamada 250 bin dolar XRP ile kampanyaya destek verdi. Buraya yapılacak kripto para yardımların 750 bin dolara kadar olan kısmı 2:1 oranında Ripple tarafından karşılanacak.

Fonun dört STK’ya ve eşit olarak dağıtılacağı belirtildi. Toplanan fonlar Türkiye ve Suriye’deki depremzedelerin acil nakit, ev eşyası, kadın ve kızlar için temizlik setleri, hijyen malzemelerini ve daha fazlasını kapsayacak.

Ripple tarafından yapılan duyuruda “Kalplerimiz depremden etkilenen ve o bölgede yorulmadan çalışan ekiplerle” denilerek, bağış yapılması çağrısında bulunuldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail