HaberlerXRP

Ripple’dan (XRP) Yeni Ortaklık Haberi

Ripple sınır ötesi işlemlerini daha hızlı hale getirmek adına Tayland merkezli fintech şirketi DeeMoney ile ortaklık imzaladı.

Ripple sınır ötesi ödeme işlemlerini bir üst seviyeye taşımak için Tayland merkezli bir fintech şirketi olan DeeMoney ile ortaklığa gittiğini duyurdu.

DeeMoney platformu Tayland’da bir ilke de imza atmış olacak. Platform bu ortaklıkla RippleNet’in Blockchain teknolojisini kullanan ilk bankacılık dışı kuruluş olma unvanına erişecek. DeeMoney bu yolla İsrail, Endonezya, Güney Kore, Singapur, Körfez ve Orta Doğu’nun başat havale koridorları arasında Tayland’a yapılan ödemeleri işleyebilecek.

DeeMoney CEO’su Aswin Phlaphongphanich, Rippe’ın şu anda teknoloji ve uyumluluk düzenlemeleri noktasında ön sıralarda yer aldığını ve bu ortaklığın manuel iş ve müdahalenin azaltılmasına yardımcı olacağından tasarruf sağlayarak müşterilere yansıyacak maliyetleri azaltacağını belirtti.

Şüphesiz bu ortaklık RippleNet’in mümkün olan en düşük döviz kuruyla işlem yapımına imkan vermesi sayesinde Tayland‘da sınır ötesi işlem yapan tüm iş ortaklarına yüklü miktardaki işlemler için büyük kolaylık sağlayacak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı