HaberlerXRP

Ripple’dan (XRP) Yeni Ortaklık Haberi

Ripple sınır ötesi işlemlerini daha hızlı hale getirmek adına Tayland merkezli fintech şirketi DeeMoney ile ortaklık imzaladı.

Ripple sınır ötesi ödeme işlemlerini bir üst seviyeye taşımak için Tayland merkezli bir fintech şirketi olan DeeMoney ile ortaklığa gittiğini duyurdu.

DeeMoney platformu Tayland’da bir ilke de imza atmış olacak. Platform bu ortaklıkla RippleNet’in Blockchain teknolojisini kullanan ilk bankacılık dışı kuruluş olma unvanına erişecek. DeeMoney bu yolla İsrail, Endonezya, Güney Kore, Singapur, Körfez ve Orta Doğu’nun başat havale koridorları arasında Tayland’a yapılan ödemeleri işleyebilecek.

DeeMoney CEO’su Aswin Phlaphongphanich, Rippe’ın şu anda teknoloji ve uyumluluk düzenlemeleri noktasında ön sıralarda yer aldığını ve bu ortaklığın manuel iş ve müdahalenin azaltılmasına yardımcı olacağından tasarruf sağlayarak müşterilere yansıyacak maliyetleri azaltacağını belirtti.

Şüphesiz bu ortaklık RippleNet’in mümkün olan en düşük döviz kuruyla işlem yapımına imkan vermesi sayesinde Tayland‘da sınır ötesi işlem yapan tüm iş ortaklarına yüklü miktardaki işlemler için büyük kolaylık sağlayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu