XRP

Ripple’ın Biten Ortaklığı Sonrasında Umut Veren Açıklama!

RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, RippleNet'e yönelik artan talebi açıkladı.

Blockchain devi Ripple ile ödeme devi MoneyGram arasındaki ortaklık, yapılan resmi açıklama ile sonlandırıldı. Ripple’ın ortaklığın bitmeyeceğini belirtmesinden yaklaşık 1 hafta sonra gelen bu haber, anlaşmanın sağlanamadığını göstermekte.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Ripple (XRP) İle MoneyGram'ın Yolları Tamamen Ayrıldı!

RippleNet’e Yönelik İlgi Sürüyor

Ripple güne bu kötü haber ile başlasa da RippleNet genel müdürü Asheesh Birla, aslında hala Ripple’a ilgi olduğunu ortaya koydu. Birla, şu an için Ripple ağındaki büyümenin son hız devam ettiğini belirterek bununla ilgili verileri paylaştı.

Şirketin RippleNet için haftada ortalama en az 2 tane yeni kurum ile anlaştığı belirtiliyor. Birla, küresel çapta regülasyonlar konusunda netlik elde edildiğinde ise RippleNet’in çok daha hızlı büyüyebileceğini düşünüyor.

ODL ürününün tüketiciler ve şirketler için büyük bir derdi ortadan kaldırdığını belirten Birla, bunun finans sektörünün geleceği olduğunu vurguladı. ODL, sınır ötesi ödemelerde kullanıcıların haftalarca beklemesini ve ciddi işlem ücretleri ödemesini engelliyor.

ODL ürününün temelinde ise XRP kripto para birimi kullanılmakta. RippleNet’in haftada 2 yeni kurumla anlaşıyor olması da hem Ripple hem de dolaylı yoldan kullanım elde edecek XRP için olumlu gibi gözüküyor.

Ripple’ın 2019 yılı itibarıyla RippleNet’e üye ettiği kurumların sayısının 300’ü geçtiği biliniyor. Ancak 2019 yılından sonra bununla ilgili güncel veriler paylaşılmadı ve kullanıcılar şu an ne kadar şirket olduğunu bilmiyor.

Buna rağmen Birla tarafından yapılan açıklamaya bakıldığında mevcut sayının 500’e ulaşmış olabileceği düşünülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu