HaberlerXRP

Sıcak Gelişme: Ripple (XRP) İle MoneyGram’ın Yolları Tamamen Ayrıldı!

Ripple, en büyük ortaklarından olan MoneyGram ile yolları ayırma kararı aldı.

SEC’in Ripple’a açtığı dava sebebiyle XRP’nin birçok borsada delist edildiğini görmüştük. Bu delist haberlerine Ripple şirketi ile ortaklıklarını sonlandıran şirketler de eklenince Ripple’ın küresel çaptaki gücü iyice azalmaya başladı.

Ripple’ın en önemli ortaklarından olan uluslararası para transferi hizmeti Moneygram, tam da Ripple davasının ön duruşması olduğu gün ortaklıklarını askıya aldıklarını duyurmuştu. Ripple için önemli olan bir günde Moneygram’dan böyle bir hamle gelmesi birçok kişiyi şaşırtmıştı.

İlgili Haber
MoneyGram Ripple (XRP) ile Olan Ortaklığını Dava Nedeniyle Askıya Aldı!

Konu ile ilgili bu zamana kadar Ripple tarafından resmi bir açıklama gelmese de sonunda bir açıklama geldi. Ripple resmi sayfası üzerinden MoneyGram ile olan anlaşmanın sonlandırıldığını açıkladı. MoneyGram tarafından daha önce “askıya alma” olarak lanse edilen habere Ripple tarafı “ortaklık sonlandı” haberiyle noktayı koydu.

MoneyGram ile yaptıkları milyarlarca dolarlık ODL hizmetleri için gurur duyduklarını ifade eden Ripple yönetimi, “gelecekte ilişkilerimizi gözden geçirebiliriz ancak şu an için ortaklık anlaşmamızı sonlandırma kararı aldık” şeklinde açıklamada bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu