AltcoinHaberlerXRP

MoneyGram Ripple (XRP) ile Olan Ortaklığını Dava Nedeniyle Askıya Aldı!

Moneygram'ın Ripple hamlesinin zamanlaması şaşırttı.

Bugün tüm gözler SEC’in Ripple’a yönelik açtığı davanın ön duruşmasına çevrilmişken bir haber de ödeme devi Moneygram’dan geldi.

Uluslarası para transferi hizmeti sunan Moneygram, SEC ve Ripple arasındaki dava nedeniyle Ripple ile olan ortaklığını askıya aldığını duyurdu.

Aralık ayında açılan dava sonrası bir hamle yapmayan şirketin “bekle ve gör” politikası izleyerek süreci takip ettiği biliniyordu.

Bugün sabah saatlerinde 4. çeyrek bilançosunu açıklayan şirket Ripple ile ilgili duyuru da bu sırada yaptı.

Açıklamada; “SEC ile devam eden davalarına ilişkin belirsizlik nedeniyle Moneygram, Ripple platformundaki ticaretini askıya aldı” denildi.

Ripple’a yönelik dava haberleri ilk çıktığı zamanlarda “davadaki gelişmelere göre potansiyel etkiyi izlemeye devam edeceğini” ve buna göre karar vereceğini duyuran şirketin, davanın ön duruşmasının görüleceği böyle önemli bir günde Ripple ile olan ticaretini askıya aldığını duyurması yatırımcıları şaşırttı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu