blank
AltcoinHaberlerXRP

MoneyGram Ripple (XRP) ile Olan Ortaklığını Dava Nedeniyle Askıya Aldı!

Moneygram'ın Ripple hamlesinin zamanlaması şaşırttı.

Bugün tüm gözler SEC’in Ripple’a yönelik açtığı davanın ön duruşmasına çevrilmişken bir haber de ödeme devi Moneygram’dan geldi.

Uluslarası para transferi hizmeti sunan Moneygram, SEC ve Ripple arasındaki dava nedeniyle Ripple ile olan ortaklığını askıya aldığını duyurdu.

Aralık ayında açılan dava sonrası bir hamle yapmayan şirketin “bekle ve gör” politikası izleyerek süreci takip ettiği biliniyordu.

Bugün sabah saatlerinde 4. çeyrek bilançosunu açıklayan şirket Ripple ile ilgili duyuru da bu sırada yaptı.

Açıklamada; “SEC ile devam eden davalarına ilişkin belirsizlik nedeniyle Moneygram, Ripple platformundaki ticaretini askıya aldı” denildi.

Ripple’a yönelik dava haberleri ilk çıktığı zamanlarda “davadaki gelişmelere göre potansiyel etkiyi izlemeye devam edeceğini” ve buna göre karar vereceğini duyuran şirketin, davanın ön duruşmasının görüleceği böyle önemli bir günde Ripple ile olan ticaretini askıya aldığını duyurması yatırımcıları şaşırttı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu